Asociatyvi nuotr.

Perėjoje partrenkta moteris su vaiku

Perėjoje partrenkta moteris su vaiku

Trečiadienio vakarą pėsčiųjų perėjoje partrenkta moteris su mažamečiu vaiku.

Policijos duomenimis, apie 21 val., J. Basanavičiaus ir Beržų gatvių sankryžoje automobilio „Volvo V60“ 51-erių vairuotoja degant žaliam šviesoforo signalui suko kairėn į J. Basanavičiaus gatvę. Vairuotoja nepraleido per perėją einančių 38-erių moters su trijų metų mergyte ir su jomis susidūrė. Pėsčiosios perduotos medikams.

Komentarai

  • Labai judri pavojinga sankryža pėstiesiems.

  • Ten toliau prie Miltinio gimnazijos yra nereguliuojma pereja, per ją eidavau į darbą. Tai chamiškiausiai elgdavosi vairuotojos moteriškos lyties. Kiek kartų važiuodamos vos ne per kojas. Tikros chamkos.

    Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/perejoje-partrenkta-moteris-su-vaiku-2/?fbclid=IwAR2kYjqzwJF60tJo-cCPK0XodYDoOwggBFwLURIVkrs0A5KIUcNQOEgBkCw

  • Patys pareigūnai įkalė į sąmonę, kad per perėją eiti pirmumą turi pėstysis,tai dabar tokios pasekmės.Eina per gatvę perėjoj net nesižvalgydami.Taip ir gauna per kojas.Dabar kalkit į galvas, kad gatvę pereiti galima tik perėjoj gerai įsitikinus,kad nėra transporto.

    • Gal nebesvaik? Kad nebutu jokio transporto gatveje pestiesiems reiketu vaikscioti tik naktimis. Vairuotoju degant zaliam signalui PRIVALEJO praleisti pesciuosius.

  • ar ne per daug Panevėžyje sužalojimų perėjose, tik ir rašo apie tokius įvykius, kultūros jokios, vien eismo taisyklių pažeidimai, būtų gerai girdėti apie stipresnę prevenciją

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų