P. Židonio nuotr.

Per seną šaligatvį – į traumatologijos skyrių

Per seną šaligatvį – į traumatologijos skyrių

Skaitytojo pasiūlyta tema

Seni miesto šaligatviai – galvos skausmas ir gyventojams, ir infrastruktūros atnaujinimo planų sudarinėtojams.

Panevėžietės Lauros šešiametė dukra kurį laiką turės pamiršti žaidimus su draugais. Pasak mamos, paspirtuko ratui užstrigus tarp šaligatvio išsiklaipiusių plytelių, mergaitė griuvo ir susilaužė koją.

Savivaldybė motyvuoja pagal finansines galimybes atnaujinanti šaligatvius, tačiau pirmenybė teikiama esantiems prie pagrindinių gatvių.

Kaip pasakojo Molainių gatvėje gyvenanti Laura, ketvirtadienio vakarą ji su šešiamete dukra išėjo pasivaikščioti.

Iki netoliese esančios vaikų žaidimo aikštelės dukra važiavo vaikišku paspirtuku, tačiau kelionė netrukus baigėsi.

Paspirtuko ratui užstrigus plyšyje tarp plytelių, mergaitė griuvo ir susižalojo koją. Mažąją tėvai skubiai nuvežė į Respublikinę Panevėžio ligoninę, kur medikai nustatė kojos lūžį.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 27 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Klaipėdos gatvė ir Kniaudiškių rajonas tragiški. Tvarkoma Janonio gatvė, Elektronikos gatvė- pėsčiųjų ten vienetai, o pabandykite Klaipėdos gatve nueiti iki susikirtimo su Dariaus ir Girėno, abiejose pusėse šaligatviai kaip po karo. Atėjus nuo Kniaudiškių prie Kaziuko kamaros iš šaligatvio į perėją nuėjimas- nė vienos sveikos plytelės, kitur irgi duobių duobės. Tai kur dar gali būti pagrindinesnė gatvė jei ne Klaipėdos. Meras labai didžiuojasi paspirtuku – maloniai prašome prasivažiuoti arterinės Klaipėdos gatvės, bei didžiausio gyvenamojo mikrorajono šaligatviais. Tikimės .

    • Atsakyti
  • Ukmergės gatvė irgi turbūt ne pagrindinė,nesvarbu kiek žmonių ten vaikšto.Vicemeras gyvendamas šioje gatvėje gal nepastebi koks “geras“ šaligatvis.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų