Per reidą Panevėžyje įkliuvo neblaivus vairuotojas

Per reidą Panevėžyje įkliuvo neblaivus vairuotojas

Siekiant sustiprinti eismo saugumą šiandien Panevėžyje, Biliūno gatvėje, Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė tikslinę policinę-prevencinę priemonę, skirtą vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolei.

Reido metu pareigūnai patikrino 455 vairuotojų blaivumą. Nustatytas vienas neblaivus lengvojo automobilio vairuotojas, kuris į alkoholio kiekio matuoklį įpūtė 1,24 promiles.

Vykstančius švęsti Jonines ir grįžtančiuosius po pasisėdėjimų policija ragina elgtis atsakingai. Šiomis dienomis pareigūnai planuoja aktyviau tikrinti, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių, vykdyti blaivumo kontrolę.

Prisiminkite, kad ir nedidelis alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje, todėl nesielkite lengvabūdiškai ir nesėskite prie vairo išgėrę.

Nuo metų pradžios policija šalies keliuose išaiškino apie 2,4 tūkst. pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, nustatė beveik 4,9 tūkst. neblaivių vairuotojų, taip pat apie 1,2 tūkst. neblaivių dviračių ir jiems prilygintinų transporto priemonių vairuotojų.

Komentarai

  • O kiek dar gatvem slaistosi ir butuose geria…..

  • Gėda dūstus pažinti…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų