Per plauką nuo triumfo

Per plauką nuo triumfo

 

Pats geriausias vyriškas duetas Lietuvoje, energingiausias senjoras su nerealia praeities istorija – tokie epitetai ir dar daugiau pagyrimų skambėjo pastaruosius mėnesius iš televizijos ekranų, kai juose pasirodydavo panevėžiečiai pusbroliai Titas Astafejevas ir Benas Povilonis bei senjoras Arvydas Griškevičius iš Tiltagalių. Šie talentingi dainininkai sekmadienį žengė į populiarių muzikinių projektų finalus, pelnė milžiniškas žiūrovų simpatijas ir liko vos per žingsnį nuo pergalės.

Prieš pat Naujuosius baigėsi dar vienas televizijos projekto „X faktorius“ sezonas. Jame pasirodė trys finalininkai, prie ekranų prikaustę ir Panevėžį. Į geriausiųjų trejetuką prasibrovė viso konkurso metu komisijos bei žiūrovų pagyras nuolat girdėdavę pusbroliai Titas ir Benas. Dainininko Samo (Sauliaus Urbonavičiaus) lydimi jauni vaikinai žavėjo skirtingais, bet itin derančiais balsais.

„Tai pats geriausias vyriškas duetas Lietuvoje“, – nuo pat pirmos laidos atlikėjams kartojo vertintojai.

Todėl panevėžiečių gerbėjai nuščiuvę laukė, kuo baigsis jų numylėtinių kelionė televizijoje. Jie finišą pasiekė ties trečiąja vieta. Pusbrolius aplenkė dvi merginos Martyna ir Milda.

Pagavo sėkmės paukštę

Pusbroliai Titas ir Benas trečiąja vieta džiaugėsi ir tvirtino tikrai nenusivylę projektu. Po renginio kartu su kitais nugalėtojais visą naktį praleidę vakarėlyje, vaikinai mintimis pasidalinti su žurnalistais sutiko tik gerokai įdienojus.

„Mes iš tiesų laimingi. Trečia vieta geriau nei antra – čia kaip sporte. Iki paskutinės sekundės niekas nežinojo, kaip mūsų lenktynės pasibaigs – visi varžovai nuolat blaškėsi tarp trijų vietų ir juos galiausiai skyrė tik keli šimtai balsų“, – sakė T. Astafejevas.

Anot jo, šešios projekto savaitės jam su pusbroliu davė labai daug. Nors dėl įtampos ir streso neteko svorio, jaunuoliai pažino pramogų pasaulio virtuvę, išmoko valdyti jaudulį, dirbti su vaizdo kameromis.

„Jautėme didelį palaikymą, ypač kraštiečių, nors paprastai Panevėžys tokiuose dalykuose nebūna itin vieningas. Sulaukėme nemažai dėmesio – dabar mus atpažįsta ne tik mūsų mieste, bet ir Vilniuje“, – kalbėjo Titas.

Abiem vaikinams vis dar nėra įprastas populiarumas, tačiau dainininkai nenusiteikę paleisti sėkmės paukštės.

„Subūrėme savo auditoriją, kuriai priimtina mūsų muzika. Dabar deriname darbą su muzikiniais prodiuseriais ir leisime savo singlą“, – žadėjo T. Astafejevas.

Pusbroliai neplanuoja keisti atlikimo manieros ir negalvoja į sceną lipti po vieną. Dabar jų dar laukia nemažai koncertų, pasirodymų po projekto. O paskui, pasak Tito, bus matyti.

„Aš mokausi vienuoliktoje klasėje Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijoje, Benas taip ir neišvažiavo į Angliją mokytis muzikos dėl projekto. Todėl dabar leisimės nešami tos pačios srovės, o jei labai seksis, ir toliau dainuosim Lietuvoje“, – patikino T. Astafejevas.

Gaudavo pylos nuo artimųjų

Sekmadienį į projekto „Lietuvos balsas. Senjorai“ finalą įsiveržė ir dar vienas panevėžietis A. Griškevičius. Neseniai iš Panevėžio į Tiltagalius persikėlęs 62-ejų vestuvių muzikantas pateko į šauniausiųjų ketvertą.

„Esu šiek tiek nusivylęs tiek pačiu projektu, tiek ir savo rezultatu. Pasirinkau mokytoja dainininkę Ingą Jankauskaitę ir ji man finalui parinko visiškai netinkamą dainą. Tokios baladės, kokią atlikau, man nėra artima muzika“, – pasibaigus paskutiniam pasirodymui televizijoje „Sekundei“ teigė A. Griškevičius.

Tiltagališkis iš projekto dalyvių išsiskyrė humoru, komunikabilumu, dėl kurio dažnai gaudavo ir pylos nuo artimųjų, bei ritmingesne lietuviška muzika. Todėl gavęs šiuolaikinę popstiliaus dainą jautėsi ne savo kailyje.

„Dabar dar kuriu filmuką: su projekto pasirodymais, su savo platesniais komentarais. Man pačiam bus prisiminimas iš šito laiko, parodysiu ir kitiems“, – sako A. Griškevičius.

Pasibaigus televizijos projektui, tiltagalietis tvirtinta per didelio dėmesio iš gerbėjų nesulaukęs, vienas kitas draugas paskambino pasveikinti ar palaikyti.

„Mėgstu būti matomas, bet dabar jau labai retai išeinu iš namų. Pavasarį atsikrausčiau į kaimą, o dar su niekuo nebendrauju, kartą buvau išlindęs per Tiltagalių šventę, prisistačiau, su kai kuo susipažinau ir tiek. Nebeturiu planų aktyviai tęsti muzikinės veiklos. Jei dar kas pakvies į vestuves, draugų šventę, sudainuosiu, bet tik savo malonumui“, – svarsto praeityje itin plačiai Panevėžio kavinėse, pobūviuose dainuodavęs muzikantas.

O po Naujųjų A. Griškevičius dar pasirodys vienoje pokalbių laidoje ir čia, anot jo, baigs karjerą televizijoje.

Pasak jo, be dirbtinio spindesio ir dalyvių šypsenų, už kadro lieka daug nemalonių akimirkų. Kai kurių jų tris mėnesius projektui skyręs Arvydas nenori nė prisiminti.

Televizijos laidoje, kuri pasirodys vėliau, jis žada pakalbėti apie gyvenimą, sceną. Šiomis temomis muzikantas turi ką pasakyti. Jo paties istorija verta knygos.

A. Griškevičius buvo aklas pamestinukas, augo vaikų namuose, nors natų niekas jo nemokė, groja daugybe skirtingų instrumentų.

Komentarai

  • Toje laidoje visiems dainas rinko ir nelabai tinkamas parinko. Taip ir p. G. Jakubėnui, taip ir p. Arvydui. Abu balsingi, talentingi. Žiūrėjom ir „sirgom“, grožėjomis ir džiaugėmis už kraštiečius. Šou pasaulyje pabuvoję „kas gerą prisiminkite, kas bloga lai išblės“. Sveikatos ir dainų!

    • Bet vertas prizo tas, kuris neverkslena del netinkamos dainos. Jei nesugebi padaintuoti, tai nera ko kaltinti del nelaimeto prizo.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų