Nuo drabužių iki kosmetologijos specialistų – sekmadienį mados ir grožio mugėje

Nuo drabužių iki kosmetologijos specialistų – sekmadienį mados ir grožio mugėje

Gausybė šaltojo sezono naujienų, drabužiai, grožio specialistų konsultacijos ir jaukios detalės namams – ar galima viską rasti vienoje vietoje? Šį sekmadienį tikrai taip.  Spalio 6 dieną Panevėžį aplankys didžiausia mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Nemokamas renginys po ,,Cido arenos’’ stogu suburs virš 150 drabužių, grožio priemonių, prekių vaikams, papuošalų, interjero detalių, žvakių, kvepalų ir kt. gamintojų. Čia pat konsultacijas teiks įvairių grožio sričių specialistės, o pirmieji lankytojai dovanų gaus – žurnalus.

Daugiau nei 100 gamintojų vienoje vietoje

Spalio 6 dieną, sekmadienį, vyksiantis renginys po vienu stogu kvies susitikti daugiau nei su 100 gamintojų. Tai yra didžiausia mieste rengiama mugė, kurioje įvairių prekių atrasti galės visų amžiaus kategorijų lankytojai – nuo vaikų iki senjorų. Megztinių, suknelių ar kelnių – mugėje nestigs drabužių. Unikalių, išskirtinių ir niekur nematytų papuošalų pateiks aksesuarų gamintojai. Kūrėjai vaikams pristatys kostiumėlius, draugiškus kūnui audinius ir net avalynę. ,,Cido“ arenoje lauks ir kūno priežiūros priemonės, kosmetika, įvairūs kremai. Negana to, namų jaukumui sukurti bus prekiaujama ir įvairiomis žvakėmis, kvapais bei dekoracijomis.

Mugėje – grožio procedūrų meistrai

Mugėje nebus pamirštos ir profesionalios konsultacijos. Veido odos priežiūrai šį kartą bus skiriama dar daugiau dėmesio. Sekmadienį ,,Cido’’ arenoje lankytojų lauks įvairūs stendai su žaidimais ir dovanomis.

Paslaugas mugėje teiks ir konsultuos kosmetologė Stanislava Dombrauskaitė, kuri nemokamai atliks kosmetinį masažą  Tuo tarpu, kosmetologė Rasa Rimšė lauks su  O.D.A, Sesderma, Pino dušo putomis, hialurono dulksnomis, Dr. Ohirra ir dar begalę kitų gėrybių. Renginyje sutiksime ir Elona MAKE UP grožio studijos įkurėją bei profesionalią makiažo meistrę Eloną Minkevičienę. Daugiau nei 10 metų patirties savo darbo sferoje turinti meistrė dalinsis makiažo  paslaptimis ir žiniomis, kurių semiasi Lietuvos ir užsienio meistrų seminaruose.

Lankytojams – dovanos

Į nemokamą renginį miesto gyventojai bei svečiai kviečiami atvykti drauge su visa šeima. Vienos dienos renginys savo lankytojus spalio 6 dieną nuo 10 iki 17 valandos pasitiks itin maloniai. Pirmųjų lankytojų lauks nemokami žurnalai. Daugiau informacijos apie renginį festivus.lt.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų