Penktadienio vakarą – kraupi avarija (papildyta nuotraukomis)

Penktadienio vakarą – kraupi avarija (papildyta nuotraukomis)

Penktadienio vakaras pažymėtas kraupia avarija kelyje Panevėžys – Šiauliai, netoli „Orlen“ degalinės. Pirminiais duomenimis, susidūrė du lengvieji automobiliai.

Informacija apie eismo įvykį Bendruoju pagalbos centro telefonu buvo gauta apie 20.19 val.

Į įvykio vietą skubiai išsiųsti trys greitosios pagalbos ekipažai bei ugniagesiai gelbėtojai. Jų pagalbos prireikė vaduoti žmones iš suknežinto automobilio. Smūgio būta tokio stipraus, kad viena transporto priemonė virtusi metalo laužo krūva.

Spėjama, kad avarijos kaltininkas ne tik didelis greitis, bet ir alkoholis – viename iš automobilio salonų mėtėsi išgertos alaus skardinės. Liudininkų teigimu, prieš nelaimę avariją sukėlęs vairuotas dideliu greičiu lakstė miesto gatvėmis.

Dėl eismo įvykio susidarė milžiniškos automobilių spūstys, įvykio vietoje vis dar dirba specialiosios tarnybos. Galimai avariją sukėlęs automobilio vairuotojas pristatytas į ligonę, kur jam bus atliktas kraujo tyrimas,  nustatysiantis alkoholio kiekį kraujyje.

Galerija

Komentarai

  • Tokie iskart tegu teskesi i siena,nors negaila butu,kol nepaliecia nekaltu

  • greitis tame ruoze 70 visi lekia100 greiciu ,neteko matyti ne karto kad policija butu sustabde nors viena uz greicio virsijima .

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų