P. ŽIdonio nuotr.

Pažadėjo ir ištesėjo: SEMC pasiekė ministerijos pinigai

Pažadėjo ir ištesėjo: SEMC pasiekė ministerijos pinigai

Didžiulio visuomenės ažiotažo – o kai kada ir pagalių kaišiojimo į ratus sulaukusi Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC) idėja baigia tapti kūnu.

Statybininkams jau plušant prie vidaus darbų, Panevėžio miesto savivaldybė ir Kultūros ministerija trečiadienį pasirašė sutartį, pagal kurią iš Valstybės investicijų programos SEMC skirta 3 mln. 351 tūkst. eurų.

Iš viso Kultūros ministerija prie ambicingo projekto įgyvendinimo numačiusi prisidėti 4,978 mln. eurų. Likusi pažadėta suma Panevėžį turėtų pasiekti kitąmet.

Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna šypsosi prisiminęs, kaip tik miesto valdžia nebuvo linksniuojama už tai, kad neturėdama reikiamos sumos – tik ministerijos pažadus prisidėti prie SEMC statybų, ryžosi įgyvendinti projektą.

„Vienu metu buvo kilęs net pasipiktinimas, kaip mes galime pradėti tokias statybas, kai pinigai yra tik pažadėti, – sako T. Jukna. – Dabar šia sutartimi jau įteisinta, kad lėšos ministerijoje yra ne tik suplanuotos, bet ir skirtos.“

Jos bus panaudotos tolesniems SEMC statybos darbams.

Visą straipsnį skaitykite liepos 22 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Nulis tas SEMCas

  • zinoma, juk supuves senas garsas tai buvo 100 balu)))))))))) nebeviduriuokit garso fanai, gyvenimas tesiasi, miestas keiciasi pastatys ir iveiklins semc ir be jusu patarimu))

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų