Pavasaris ir vasara jau ne už kalnų. Ar jau pasirūpinote oro kondicionieriais namuose?

Pavasaris ir vasara jau ne už kalnų. Ar jau pasirūpinote oro kondicionieriais namuose?

Nors lietuviai ilgus metus buvo pratę rūpintis tik būsto šildymo įranga, džiugu, kad vis daugiau tautiečių atsakingai žiūri ir į vėsinimo sistemas, kurios vasaros metu padeda gyventi ne tik komfortabiliai, tačiau taip pat ir sveikai. Nors už lango sninga, visgi, pasirūpinti oro kondicionieriais dabar yra pats geriausias laikas. Šiuo metu pardavėjai vykdo ypatingas akcijas, kurių metu galima daug sutaupyti, o sumontuota įranga puikiai tarnaus ir žiemą, ir vasarą.

 

Dažniausiai perkama internetu

Oro kondicionieriai, kaip rodo praktika, vis dažniau yra perkami internetu. Įsigyti juos galite https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/oro-kondicionieriai/. Daugeliui žmonių patinka, kad virtualiose prekybos vietose galima kur kas paprasčiau palyginti opcijas, kadangi visa informacija yra pateikiama paprastai ir aiškiai.

Juolab, internete kur kas lengviau pamatyti akcijas ir sulyginti kainas. Sezono metu oro kondicionierių kainos dažnai kyla. Juolab, tenka laukti ilgose eilėse, kol meistrai turės laiko įrangą sumontuoti. Kur kas paprasčiau yra pasirūpinti vasarai skirtomis sistemomis dabar, kol už lango dar sninga. Ne veltui yra sakoma, kad roges žiemai reikia ruošti vasaros metu. Ir atvirkščiai, žinoma. Nelaukite, kol oras taps per kaitrus ar sveikata sušlubuos. Laiku pasirūpinus įranga nebus baisu laukti vasaros kaitros.

 

Oro kondicionieriaus galimybės

Perkant internetu labai patogu yra tartis su specialistais, kurie naudojantis virtualiais kanalais teikia išsamias konsultacijas. Kuo geriau pažinsite rinką – tuo bus paprasčiau suprasti, kokia įranga labiausiai tinka Jūsų namams.

Specialistai išskiria kelis esminius aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis oro kondicionierius. Dažniausiai šiais pačiais kriterijais yra pasirenkami ir šilumos siurbliai. Jie taip pat gali būti naudojami ir kaip oro vėsinimo sistema (ne tik šildytuvai).

  • Stacionarumas.

Oro kondicionieriai gali būti montuojami: sieniniai, lubiniai, grindiniai arba mobilūs. Pastariesiems nereikia sudėtingo montavimo, galima keisti jų stovėjimo vietą, galiausiai, ne sezono metu – laikyti sandėliuke.

  • Galingumas.

Tiek renkantis oro kondicionierius, tiek šilumos siurblius – siūlome daugiau dėmesio skirti ir galingumui. Įvertinkite, kokios patalpos turi būti šildomos arba vėsinamos. Galingesni kainuoja brangiau, tačiau jeigu tik tokiu atveju patalpose bus kuriamas reikalingas mikroklimatas – reikia investuoti tiek, kiek “reikalauja” būstas.

  • Gamintojai.

Renkantis įrangas galima remtis ir kitų žmonių nuomonėmis apie tam tikrus gamintojus. Vieni yra vertinami labiau, kiti – mažiau. Tiesa, jeigu nenorite rizikuoti – rinkitės tokių gamintojų įrangą, kurie yra žinomi: Airwell, Cooper&Hunter, HTW, Bosch, Daikin, Midea, Fujitsu ir kt.

  • Akustika.

Taip pat reikia įvertinti – kaip garsiai įranga veikia. Tiek oro kondicionieriai, tiek šilumos siurbliai šiuo metu yra kuriami laikantis komforto prioriteto. Jie veikia tyliai, nepastebimai gerina žmogaus gyvenimo kokybę. Faktas, kad vieni veikia kiek garsiau nei kiti. Lygindami tai įvertinkite. Žinoma, kai tiksliai bus žinoma oro kondicionieriaus montavimo vieta – bus paprasčiau suprasti akustinių aspektų svarbumą.

  • Naudingumo koeficientas.

Žiūrėkite, kiek Jums kainuos oro kondicionieriaus išlaikymas. Jau geriau rinktis brangesnę įrangą, kurios eksploatacinės išlaidos yra mažesnės.

  • Tipas.

Oro kondicionieriai gali būti lubiniai, grindiniai, sieniniai. Paskutiniai yra pasirenkami dažniausiai, tačiau jeigu nėra galimybių – kitos opcijos taip pat geros, tik renkantis reikia daugiau dėmesio skirti techniniams parametrams.

  • Kaina.

Galiausiai, daugeliui svarbi ir kaina. Dažnas nuo jos ir pradeda ieškoti tinkamiausių oro kondicionierių arba šilumos siurblių. Su savo biudžeto galimybėmis taip pat verta supažindinti ir specialistus, kurie žinodami ribas – ieškos įrangos labiausiai tinkamos Jūsų namams neišeidami iš biudžeto ribų.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų