P. Židonio nuotr.

Patekti pas gydytoją – kaip laimėti loterijoje

Patekti pas gydytoją – kaip laimėti loterijoje

Insulto pasekmes išgyvenančią panevėžietę priregistruoti pas Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos specialistus jos sūnui pavyko tik „ant ausų“ pastačius gydymo įstaigos vyresnybę.

O to daryti nedrįstanti kankinamus nugaros skausmus kenčianti panevėžietė pasakoja taip ir likusi be talono į Skausmo kliniką.

Nebetveriamus nugaros skausmus kenčianti 80-metė Eleonora, paskambinusi „Sekundei“, guodėsi Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikos registratūros telefono atsakiklio leidžiamos muzikos garsų klausiusi 40, o kitąsyk 45 minutes, kol galop sužinojo, kad patekti pas Skausmo klinikos specialistus – jokių šansų.

„Kamuojamai skausmų, man yra tekę kreiptis į Vilniaus ir Kauno klinikas. Tenykščių registratūrų darbuotojai irgi nebūtinai iš karto atsiliepia. Tačiau neatsiliepę jie man perskambindavo po dešimties minučių. O Panevėžy tesugeba muziką leisti“, – Konsultacijų poliklinikos negebėjimu tvarkytis piktinosi Eleonora.

Visą straipsnį skaitykite birželio 28 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Respublikinė Panevėžio ligoninė, pradėjusi jai priklausančios Konsultacijų poliklinikos renovaciją, tikina, kad ją baigus bus žymiai pagerintas ir registratūros darbas. P. Židonio nuotraukos

Komentarai

  • telefonu greičiau Baidenui prisiskambinsi. O ir skambint neverta, nes neregistruoja bo atostogos visiem, gal rudenį, jei išgyvensim…Amen medicinai Panevežy

    • Atsakyti
  • Blogiausia yra tai , kad milžiniškus pinigus kainavusi ir tebekainuojanti E-sveikatos sistema veikia kaip drebulio krečiama arba visai neįmanoma prisijungti , o kai pagaliau prisijungi , pasirodo nėra rezervacijų , nes … vėl iš naujo – kažkas stringa , tada ilgokai tenka gaišti laiką registruojantis telefonu . Kitaip sakant , E-sveikatos sistema sukurta korupciniais metodais , veikia nepatenkinamai ir niekam iš valdžios tai neįdomu , nes … svarbiau ,,žolę“ legalizuoti , homikų teises sulyginti su normalia populiacija ir t.t.

    • Atsakyti
    • teisybe viskas per sikna dabar…

  • Neskaitykit Sekundės briedo. Geriausiai yra nueiti užsiregistruoti į poliklinikos registratūrą po ketvirtos valandos prie registratūros nebūna jokių eilių. Patikrintas metodas, ne kartą išbandytas. O dar geriau penktadienį po pietų, tai dažniausia registratūroje tuščia.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų