Patarimai Valentino dienos šventei

Patarimai Valentino dienos šventei

Prieš Valentino dieną prekybos centrai, juvelyrikos, gėlių, dovanų parduotuvės mums vis sufleruoja, kad jau laikas šiai dienai ruoštis. Kiekvienas šią dieną supranta individualiai. Kai kam tai tikrų tikriausia meilės diena, kitam – tik komercija, dar kitam galvos skausmas, kaip ją paminėti, ką padovanoti. Galiausiai, ar išvis reikia švęsti ar minėti šią dieną. Na žinoma, priklauso nuo požiūrio ir situacijos.

Kartais Valentino diena poroje nėra sureikšminama ir jeigu ne priminimai parduotuvėse ir įvairiose reklamose, greičiausiai net neprisimintų, kad vasario 14-oji –įsimylėjėlių diena. Jeigu abiejų partnerių požiūris šiuo klausimu sutampa, tikrai nebūtina pirkti dovanas arba kaip nors išskirtinai ją minėti.

Gali pasitaikyti ir taip, kad, vis dėlto, Jums ši šventė yra svarbi, tačiau partneris apie ją net neužsimena ir, rodos, yra visiškai abejingas tokioms progoms. Tokiu atveju, nereikėtų tylėti ir tiesiog pasakyti, jog norite šią dieną švęsti. Atsakymas gali jus nustebinti – gali pasirodyti, kad partneris taip pat norėtų, tačiau nesulaukė iniciatyvos iš jūsų. Žinoma, gali būti ir taip, kad antra pusė tiesiog numos ranka. Nenusiminkite ir vis tiek nepamirškite partnerio stebinti, juk tam nė nereikia jokios progos.

Dar kitas požiūris į Valentino dieną – entuziastiškas. Entuziastai gali neabejodami savo dėmesį antrajai pusei išreikšti įvairiausiais būdais – tiek šiltomis staigmenomis, tiek materialiomis dovanomis.

Populiariausios meilės dienos dovanos – gėlės, proginiai saldumynai, atvirukai, pliušiniai žaislai, įvairūs suvenyrai. Taupant laiką, įvairių dovanų galime surasti elektroninėse parduotuvėse. Jei esate jauni ar santykiuose esate dar neseniai – tokios smulkios dovanėlės, net jei jos nėra brangios, tikrai suteiks džiaugsmo partneriui šią dieną. Būtų puiku, kad netgi suvenyrai ar smulkmenos būtų parinkti, galvojant apie antrosios pusės skonį. Galima dovanoti papuošalus, kosmetiką, knygas, stalo ar kompiuterinius žaidimus, techniką, muzikos prekes ir pan. Jeigu, vis dėlto, nesugalvojate, kas jam/ jai  patiktų arba mažai žinote apie antrosios pusės pomėgių subtilybes – dovanų čekis bus gera išeitis.

Jei norite, kad dovana būtų dar labiau pritaikyta asmeniškai, galite dovaną pagaminti pagal užsakymą. Internete galima rasti personalizuotų dovanų pasiūlymų – spauda ant tekstilės, nuotraukos ant įvairių daiktų, paveikslai ant drobės pagal jūsų nuotrauką ir t.t. Žinoma, jei turite nors nedidelę menininko gyslelę, galite suasmenintą dovaną sukurti ir patys – pavyzdžiui, jūsų abiejų nuotrauka rankų darbo rėmelyje arba koliažas su nuotraukomis iš jūsų įsimintiniausių akimirkų.

Tokios smulkios dovanėlės suteiks labai šiltų emocijų ir puikiai derinsis prie jaukaus vakaro dviese su filmu ir vakariene. Žinoma, tai tradicinis, bet neprivalomas scenarijus. Galbūt eisite pasivaikščioti ir mieste ar gamtoje pasidarysite fotosesiją, o padarytas nuotraukas pridėsite į jūsų prisiminimų koliažą.

Pora esate jau seniai ir Valentino dienos smulkmenų jau turite pilną lentyną? Tokiu atveju, tiks vertingesnės dovanos – prabangesnė kosmetika, juvelyriniai dirbiniai, apatinis trikotažas. Raudonos rožės, vyno butelis, saldainiai ar šokoladas taip pat visada išliks klasika ir puikiai tiks prie dovanos.

Jei gyvenate kartu, puikiai žinote, kokius daiktus namuose turite, kokių neturite, kokie daiktai prašosi atnaujinami. Tikriausiai iš antrosios pusės esate girdėję, ko namuose trūksta – gal vaizdo ar garso technika, smulkus elektroninis prietaisas ar kitas konkretus buities daiktas.  Valentino diena – puiki proga tai įsigyti. Greičiausiai ta dovana naudositės abu, bet juk tam niekas neprieštaraus!

Svarbiausia meilės dienos idėja – parodyti dėmesį bei šiltus jausmus. O tai galima padaryti ne tik materialiomis dovanomis, o padovanojant įsimintinų įspūdžių, užsiimant bendra veikla. Tokiam tikslui galite rinktis laisvalaikio dovanas – apsilankymą SPA centre, prabangiame viešbutyje, restorane, skrydį oro balionu. Pramogų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tik nepamirškite pasidomėti apie galimybes išvykti ir pasinaudoti šia proga, juk būtų labai apmaudu, jei  pramogos čekis pragulėtų stalčiuje ir galiausiai baigtų galioti.

Jeigu, vis dėlto, esate mėgėjai būti namuose ir jūsų nevilioja aktyvūs užsiėmimai, ne mažiau prabangų Valentino dienos vakarą galite surengti ir namuose, pavyzdžiui, pagaminti ar užsakyti gurmanišką patiekalą, vakarieniauti prie prabangiai dekoruoto stalo.

Svarbiausia, kad šią dieną jus lydėtų patys šilčiausi jausmai, o dėl meilės dienos scenarijaus, tikime, kad sutarsite arba surasite kompromisą, net jei turite skirtingus požiūrius.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų