G. Kartano nuotr.

Pasveikinti Panevėžio socialiniai darbuotojai

Pasveikinti Panevėžio socialiniai darbuotojai

Minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, Dailės galerijoje pasveikinti Panevėžio socialinių paslaugų centro, Specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro, Jaunuolių dienos centro, Šv. Juozapo globos namų ir socialines paslaugas teikiančių nevyriausybinių organizacijų darbuotojai.

„Sveikinu jus Socialinių darbuotojų dienos proga. Dėkoju jums už darbą, už rūpestį tais, kurio jiems labiausiai reikia. Dėkoju už dideles širdis. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, vidinės stiprybės išlaikyti kasdien tenkančius išbandymus. Tegul problemos būna lengvai išsprendžiamos, o nuveikti darbai – džiuginantys“, – linkėjo Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Miesto mero padėkos raštai įteikti: už iniciatyvą dalyvaujant projektinėse veiklose, nuoširdumą, atsakingumą ir atsidavimą savo darbui – Panevėžio socialinių paslaugų centro vaikų globos rūpybos skyriaus Vaikų dienos centro socialinei darbuotojai Ingridai Petronytei, už kruopštumą, atsakingumą, komunikaciją su darbuotojais ir atsidavimą bei pagalbą klientams – Panevėžio socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus socialinei darbuotojai darbui su šeimomis Zitai Poškienei, už nuoširdų rūpestį ir pagalbą karo pabėgėlių šeimoms iš Ukrainos – Panevėžio specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro socialinei darbuotojai Genovaitei Vaznonienei, už jaunimo, turinčio intelekto negalią, įtraukimą į savanorystės veiklą, inovatyvų sporto ir sveikatingumo metodų taikymą socialiniame darbe – Jaunuolių dienos centro socialiniam darbuotojui Mindaugui Trepeikiui, už nuoširdžiai ir profesionaliai teikiamą pagalbą asmenims, gyvenantiems Šv. Juozapo globos namuose – Šv. Juozapo globos namų individualios priežiūros darbuotojai Renatai Lorančaitei.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus duomenimis, miesto biudžetinėse ir viešose įstaigose dirba 107 socialiniai darbuotojai bei 136 socialinio darbuotojo padėjėjai.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų