Pasveikinti Panevėžio šimtukininkai

Pasveikinti Panevėžio šimtukininkai

 

Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Deividas Labanavičius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius pasveikino abiturientus, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti dviem ir daugiau šimtukais.

„Mokomės ne dėl balų ir pažymių – pirmiausia dėl savęs. Tačiau jūsų šimtukai – ne tik skaičius. Tai  bendro jūsų darbo, užsispyrimo, gebėjimo siekti tikslo įrodymas. Panevėžiui labai svarbu ir malonu jį gauti. Todėl ačiū jums visiems. Už tai, kad dar sykį liudijate: Panevėžys yra pažangus protingų, gabių, darbščių, susitelkusių, atsidavusių žmonių miestas. Jaunimui dar norėčiau palinkėti: ieškokite savęs, naujų kelių, tačiau nepamirškite, kur jūsų namai, šeima. Nepamirškite, kad čia visada esate laukiami“, – sakė D. Labanavičius.

Šiemet du ir daugiau šimtukų gavo 9 panevėžiečiai. Tai J. Balčikonio gimnazijos auklėtiniai Daumantas Vilniškis (anglų kalba, biologija, matematika, istorija), Ugnė Glinskytė (anglų kalba, informacinės technologijos, matematika), Ugnė Adamonytė (fizika, anglų kalba), Goda Dugnaitė (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra), Kamilė Lukoševičiūtė (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra), Martynas Stogis (anglų kalba, informacinės technologijos) ir Tadas Žukauskas (anglų kalba, matematika); Jokūbas Jurėnas iš 5-osios gimnazijos (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra); Mikas Palujanskas iš K. Paltaroko gimnazijos (anglų kalba, informacinės technologijos).

Panevėžio abiturientai iš viso pelnė 75 šimtukus. Šiemet brandos egzaminus ketino laikyti 1235 moksleiviai. Kone visų dalykų žinios įvertintos aukščiau nei šalies vidurkis. Prasčiau panevėžiečiams sekėsi tik lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas.

Komentarai

  • Grožis ir pasididžiavimas mūsų !

  • Jj

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų