Pasveikinta projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadorė

Pasveikinta projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadorė

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė pažymėjimą jau antrajai projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadorei Donatai Simonaitienei.

„Mums garbė, kad jūs sutikote būti projekto „Globalus Panevėžys“ ambasadore. Noriu pasidžiaugti ir įteikti jūsų pareigas įrodantį pažymėjimą. Tikiuosi, kad mūsų bendravimas peraugs į daug gražių iniciatyvų Panevėžiui“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Labai džiaugiuosi galėdama atstovauti savo gimtajam miestui, garsinti Lietuvos ir Panevėžio vardą. Naudodamasi proga, norėčiau merui įteikti dovaną. Airijoje dobilas simbolizuoja sėkmę, tad linkiu, kad šis iš Airijos atvežtas keturlapis dobilas atneštų sėkmė jums, mere, šiems rūmams ir pačiam Panevėžiui“, – linkėjo D. Simonaitienė.

D. Simonaitienė gimė ir augo Panevėžyje. Lankė „Skaistakalnio“ vidurinę mokyklą, Vilniaus universitete įgijo lietuvių filologijos bakalaurą, Šiaulių universitete – literatūrologijos magistrą. Prieš daugiau nei penkiolika metų gavęs draugo pasiūlymą D. Simonaitienės sutuoktinis išvyko padirbėti į Airiją. Po metų su pusantrų metų sūneliu svetur išvyko ir pati D. Simonaitienė. Šeima ilgai gyventi Airijoje neplanavo, tačiau gyvenimui pakrypus kita linkme, buvo prieita prie bendros nuomonės likti Airijoje.

Komentarai

  • As tai jokiu pazymejimu net neimciau, is sunkiu nusikaltimu padarymu itariamojo mero ranku.

  • „Įgijo bakalaurą“, „įgijo magistrą“???

    • Atsakyti
  • Tokiais ambasadoriais gali būti kiekvienas lietuvis gyvenantis užsienyje Naujas projektas, kurio metu vėl greičiausiai bus įsisavinamos lėšos. Svarbiausiai, kad tų grīžtančiųjų nelabai ir yra

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų