Pasveikinta inovatyviausia Lietuvoje pripažinta pradinių klasių mokytoja

Pasveikinta inovatyviausia Lietuvoje pripažinta pradinių klasių mokytoja

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje pasveikinta inovatyviausia Lietuvoje pripažinta Panevėžio „Vilties“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė Asta Sakalienė. Panevėžio savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas, Petras Luomanas su Švietimo ir mokslo komiteto pirmininke Loreta Masiliūniene įteikė atminimo dovaną ir puokštę gėlių.

„Kuo daugiau mūsų mieste bus tokių nuostabių mokytojų, tuo visiems bus geriau: ir vaikams, ir tėveliams ir žinoma – Panevėžiui. Sveikiname ir linkime sėkmės auklėjant mūsų jaunąją kartą“, sveikindamas sakė P. Luomanas.

Apdovanojimuose, kuriuos globoja Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, inovatyviausiais buvo išrinkti 7 sričių mokytojai: pradinių klasių, kalbų, matematikos ir informatikos, biologijos ir chemijos, fizikos, menų ir technologijų, socialinių dalykų. Pradinio ugdymo kategorijoje inovatyviausia mokytoja tapo Panevėžio „Vilties“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė Asta Sakalienė.

Lietuvos inovatyviausi mokytojai išrinkti iš daugiau kaip 200 kandidatų. Kiekvienoje srityje inovatyviausiais tapę mokytojai laimėjo galimybę nuvykti į bet kurią norimą tarptautinę konferenciją švietimo tema užsienyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų