Paštas pasiklydo: pensijos – kas antrą mėnesį

Paštas pasiklydo: pensijos – kas antrą mėnesį

Skaitytojo pasiūlyta tema

Realybės šou, kaip išgyventi likus be pajamų, šį mėnesį kai kuriems Panevėžio senjorams pasiūlė Lietuvos paštas.

Kone dvi savaites kantriai laukę pensijų, panevėžiečiai išgirdo, kad jų šį mėnesį negaus – neva kitą sulauks net dviejų.

Kaip guodėsi Panevėžio pakraštyje, ties miesto ir Vaivadų riba gyvenanti Audronė Š., pensijas jai ir sutuoktiniui Lietuvos paštas yra įsipareigojęs pristatyti iki mėnesio 22 dienos, nors paprastai tą padarydavo kone savaitę anksčiau.

Tačiau šį mėnesį senjorai pinigų nesulaukė. Pradėjusi ieškoti, kur prapuolė jų pensijos, senjorai išgirdo žadą atimančią žinią – jų senatvės pensijos sugrįžo „Sodrai“, tad šį mėnesį pinigų nesulauks.

„Skambinau į pašto informaciją, man buvo paaiškinta, kad pinigai sugrįžo „Sodrai“, tad šį mėnesį jie nebus išmokėti – dvigubą pensiją gausime kitą mėnesį. Tik nepaaiškino, kaip mums išgyventi iki kito mėnesio. Juk mokesčius reikia mokyti, už kažką nusipirkti valgyti“, – pasibaisėjo moteris.

Visą straipsnį skaitykite birželio 30 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Ties Panevėžio miesto ir Vaivadų riba, Samanynės gatvėje gyvenantys senjorai pensijos laiku nesulaukė, mat laiškininkė jų pinigus nunešė į tuo pačiu numeriu pažymėtą Samanynės gatvę Piniavoje. G.Karaliūnaitės nuotr.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų