P. Židonio nuotr.

Paspirtukininkus auklės baudomis

Paspirtukininkus auklės baudomis

Iki nelaimės – vienas žingsnis. Taip panevėžietis įvertino situaciją, pamatęs ant geležinkelio bėgių, kertančių Smėlynės gatvę, numestą elektrinį paspirtuką.

Kad tai – greitai reaguoti reikalaujanti situacija, pripažįsta ir miesto Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas, patariantis tokiu atveju kviesti policiją.

Neįgaliojo vežimėliu judantis panevėžietis Romas teigia netekęs žado, kai važiuodamas Smėlynės g. pėsčiųjų taku per geležinkelio bėgius pamatė ant jų numestą elektrinį paspirtuką. Tokius Panevėžyje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, nuomoja įmonė.

„Pirma mintis, kad tokia kliūtis ant bėgių gali sukelti traukinio avariją. Pamenu, prieš daugelį metų mes, berniokai, esame gavę ausų nuo traukinį sustabdžiusio mašinisto už tai, kad ant bėgių dėliojome metalinius butelių kamštelius. Tiesą sakant, mažamečiai žiopliai tam juos ir krovėme, kad traukinys nuvirstų“, – pasakoja Romas.

Panevėžietis sako, būdamas sveikas, paspirtuką būtų nedelsiant pakėlęs nuo bėgių ir panėšėjęs tolėliau. Kadangi sveikata to padaryti neleidžia, jis tą padaryti paprašė poros pro šalį einančių moterų. Šios pareiškė nusistačiusios prieš tokią transporto priemonę, bijančios šaligatviais lakstančių paspirtukų, tad pakelti ant bėgių numesto paspirtuko nė nemanė.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 16 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • Turėtų būti paspirtukams statyti pažymėtos vietos mieste. Kitur palikinėti turėtų būti griežtai draudžiama. Dabar betvarkė – palikinėjama bet kur, kas trukdo judėti ne tik pėstiesiems bet juk ir dviratininkams, mamoms su vežimėliais, invalidams…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų