Paskirta Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Paskirta Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

 

Panevėžio miesto savivaldybės taryba paskyrė antrąjį Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Šias pareigas nuo liepos 2 d. eis Žibutė Gaivenienė.

Ž. Gaivenienė baigė tuometę 12-ąją vidurinę mokyklą, studijas KTU Cheminės technologijos fakultete, įgijo inžinieriaus-chemiko technologo kvalifikaciją.

Apie 15 metų dirbo AB „Linas“, iš ju penkerius – generaline direktore. Dar beveik 2 metus vadovavo UAB „Linas Nordic“. Pastaruosius 11 metų dirba viešojo administravimo srityje (dabartinio Regioninės plėtros departamento Panevėžio apskrities skyriuje). 17 metų yra Panevėžio „Rotary“ klubo narė.

Komentarai

 • Opozicija iš tarybos posėdžio išėjo net neišklausiusi kandidatės prisistatymo.
  Pima išėjo Umbrasienė, kiti – iš paskos.
  Kodėl taip nepakeliamai sunku išklausyti, paskui užduoti klausimus, išsakyti nuomonę, dalyvvauti diskusijoje ir balsuoti? Kas trukdo balsuoti kad ir prieš? Bet ,,balsuoti kojomis“ prieš kandidato prisitatymą – tai anapus kritikos.
  AR RINKĖJAI RINKO DĖL PASIVAIKŠČIOJIMŲ??????????????????????????????????????????????

  • Atsakyti
 • Aš išėjau – Umbrasienė išėjo

  • Atsakyti
 • Umbrasienei iš posėdžio išėjus, iškeliavo ir Leliukas. Abu labu.
  Ėjo išėjo ir Indiana, dar Girdzijauskienė, Vitaliukas (katro iškamšą ar tik ne Ridikas kadaise gamino ir tampė?) su Ridiku, taip pat Miknė su Polzunovaite irgi Bakanausku.
  Dėl rajone gyvenančių Indianos, Girdzijauskienės, Leliuko aišku. Savi (rajoniniai) marškiniai turbūt arčiau kūno, tai kam laiką miesto taryboje laiko gaišti?
  Vitaliuko įpročiai pasišalinti-nusišalinti nieko naujo.
  Bet ką sau galvoja tarybos naujokai Miknė, Polzunovaitė, Bakanauskas? Ar nepakeliamai didelė darbo apimtis? Ar sunku visą posėdžio medžiagą perskaityti, perprasti, išanalizuoti, įsigilinti? Ar dzin tie miesto reikalai?????
  Ar rinkėjai rinko taryboje būti ir dirbti, ar tam, kad iš posėdžio tapu-tapu, tapu-tapu, tapu-tapu, tapu-tapu, tapu-tapu?.. Šlepu-šlepu?

  • Atsakyti
 • Klausykit,“isrinktieji“! Jus gal baigsit viena karta durniu voliot? Visi,be isimties? Ir leliukai,ir bebriukai,ir zekiukai? Ko jus lindot i ta miesto savivaldybe,jei negalit ir nemokat susitarti ir dirbti miesto labui? Gyvuliu ukis kazkoks… Eini pro ta savivaldybe,tai atrodo,kad girdi visuje kazkoki bliovima,mekenima,staugima…Slykstu darosi…

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų