Paskelbtos 2020-ųjų geriausios Panevėžio regiono įmonės ir jų vadovai

Paskelbtos 2020-ųjų geriausios Panevėžio regiono įmonės ir jų vadovai

 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) paskelbė 2020 metų geriausiuosius: įmones ir verslo atstovus, kurie praėjusiais metais pasiekė geriausių rezultatų.

Pandemijos metu neįvyko tradicinė PPAR organizuojama „Metinė asamblėja“, tačiau 2020-ųjų geriausieji išrinkti ir paskelbti nuotoliniu būdu. PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, sveikindamas apdovanotuosius, pažymėjo, kad praėjusieji metai buvo tikri išbandymo metai.

Susidūrėme ir dar dabar išgyvename pasaulinę pandemiją. Nors praėję metai buvo kupini iššūkių ir sunkumų, išbandymų, tačiau norėčiau pasidžiaugti, kad tiek verslas, tiek kitos sritys per šiuos sunkumus susitelkė ir parodė, jog dirbant drauge tikrai galima daug nuveikti ir turėti teigiamą rezultatą. Norėčiau pasidžiaugti Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasiekimais, o ypač padėkoti už pagalbą, kuri praėjusiais metais, prasidėjus koronaviruso pandemijai, buvo reikalinga įvairiose srityse. Gaila, dėl savaime suprantamų priežasčių negalėjome metų geriausiųjų paskelbti tradicinėje „Metų asamblėjoje“, bet tikiu, jog šiemet, minėdami Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 30-metį, jau galėsime visi drauge pasidžiaugti pasiekimais, laimėjimais ir džiaugsmais“, – sakė S. Gailiūnas.

PPAR taryba konkurso „Geriausia Aukštaitijos įmonė 2020 m.“ nugalėtojomis paskelbė septynias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės.

Geriausiomis 2020 metų Aukštaitijos regiono gamybos įmonėmis pripažintos UAB „Schmitz Cargobull Baltic“,UAB „Geld Baltic“ ir UAB „Rokiškio pieno gamyba“.

Geriausiomis 2020 metų Aukštaitijos paslaugų įmonėmis tapo AB Panevėžio butų ūkis, UAB „SDG“, VšĮ „L.r. gym“.

Pasak S. Gailiūno, nors praėję metai buvo kupini iššūkių ir sunkumų, išbandymų, tačiau tiek verslas, tiek kitos sritys per šiuos sunkumus susitelkė ir parodė, jog dirbant drauge tikrai galima daug nuveikti ir turėti teigiamą rezultatą.

Garbingas apdovanojimas „Lietuvos eksporto prizas 2020“ atiteko bendrovei „Stigma“. 2001 m. įsteigtas apdovanojimas teikiamas įmonėms siekiant plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas. Šis apdovanojimas teikiamas Lietuvos Respublikos Vyriausybėje.

Mažasis eksporto prizas atiteko bendrovėms „Samsonas Motorsport“ ir „Soltera“.

Geriausios 2020 m. Aukštaitijos paslaugų įmonės Panevėžio butų ūkio vadovas Vidmantas Žukauskas džiaugiasi vadovaujamos bendrovės įvertinimu.

Buvo vertinamos per metus gautos pajamos ir darbuotojų skaičiaus pokytis. Mūsų įmonė nemažino darbuotojų skaičiaus ir sėkmingai teikė paslaugas miesto gyventojams. Džiugu, kad geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone tapome jau antrą kartą, pirmą kartą pripažinti buvome dar 2008-aisiais“, – sakė V. Žukauskas.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“, kuris įsteigtas siekiant skatinti ir pažymėti įmones, rėmusias visuomenines iniciatyvas, garsinusias ir kitokiu būdu aktyviai dalyvavusias Rūmų veikloje, apdovanotos trys įmonės.

Viena jų – 30-metį šiais metais mininti bendrovė „Tyla“. Už aktyvią visuomeninę veiklą bei pagalbą gydymo įstaigoms garbingas „Padėkos ženklo“ apdovanojimas suteiktas bendrovei „Kalnapilio-Tauro grupė“. Šiuo ženklu apdovanojama ir viena geriausių profesinių mokymo įstaigų Aukštaitijos regione –Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras.

UAB „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas teigia, kad „Padėkos ženklas“ atspindi ilgą ir nuoseklią įmonės veiklą, kurios tikslas visada buvo tiek Panevėžio, tiek ir jo gyventojų gerovės skatinimas.

Be galo džiaugiamės šiuo įvertinimu ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos iniciatyva, nes ji vienija regiono verslus bei parodo, koks svarbus yra bendruomeniškumo puoselėjimas. Sulaukę tokio apdovanojimo suprantame, kad viską darome teisingai, o mūsų pastangos auginti ir vystyti miestą yra prasmingos. Matydami nuolat progresuojantį Panevėžio regioną, tikimės, kad galėsime ir toliau prie jo sėkmės prisidėti, tai priimdami ir kaip pareigą, ir kaip atsakomybę“, – akcentuoja M. V. Kirstukas.

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta bendrovės „Rokiškio pieno gamyba“ gamybos ir administracijos direktorei Ligitai Trumpaitei-Lumpickienei, bendrovės „Utenos krosnys“ generaliniam direktoriui Remigijui Bracui, bendrovės „Tyla“ generaliniam direktoriui Laimučiui Januškevičiui bei UAB „Tyla“ direktoriui gamybai Egidijui Butėnui.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės“ medalis skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius. Šiemet, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi, įteikta 13 apdovanojimų.

„Padėkos ženklu“, kuris įsteigtas siekiant skatinti ir pažymėti įmones, rėmusias visuomenines iniciatyvas, garsinusias ir kitokiu būdu aktyviai dalyvavusias Rūmų veikloje, apdovanotos trys įmonės, viena jų – 30-metį mininti bendrovė „Tyla“.

Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanoti Vaidas Backevičius (bendrovės „Stingas“ komercijos direktorius), Albertas Kesylis (bendrovės „Rokiškio mašinų gamykla“ gamybos meistras), Virgilijus Krasauskas (bendrovės „Rokiškio mašinų gamykla“ gamybos meistras), Vidmantas Lėpa (bendrovės„Stigma“ įrengimų ir įrangos remonto baro vadovas), Artūras Milinskas (bendrovės „Stigma“ kokybės direktorius), Rimantas Janulevičius (įmonės „Naftėnas“ vyr. finansininkas), Albertas Rusteika (bendrovės „Schmitz Cargobull Baltic“ SSF cecho meistras), Tautvydas Švežikas (bendrovės „Schmitz Cargobull Baltic“ planavimo ir gamybos vadovas), Rimgailė Pribušauskė (įmonės „Autrega“ komercijos direktorė), Bronius Pilipas (bendrovės „Lietkabelis“ vyriausiasis technologas), Alvydas Jakštonis (akcinės bendrovės „Lietkabelis“ inžinierius šilumininkas), Loreta Laužikienė (bendrovės „Tyla“ vyr. buhalterė) ir Laimis Drevinskas (bendrovės „Tyla“ elektrikas).

Inovatyviausia metų įmone nominuota Panevėžio bendrovė „Techninis projektas“. Šios nominacijos specialų prizą dar nuo 2000 m. yra įsteigusi Panevėžio miesto savivaldybė.

Techninis projektas“ – tai inžinerinė kompanija, dirbanti pramoninių įrenginių tiekimo įvairioms pramonės šakoms srityje. Įmonė savo veiklą pradėjo 2006 metais ir per palyginti neilgą gyvavimo laikotarpį jau įgyvendino daugiau kaip 1500 įvairaus sudėtingumo projektų.

Rūmų ambasadoriaus“ apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje bei jos populiarinimą įteiktas bendrovės „Samsonas Motorsport“ vadovui Martynui Samsonui. Jo vadovaujama įmonė ir jos produkcija plačiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, taip garsinamas Lietuvos vardas, taip pat Prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Šiuo metu Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija beveik tris šimtus narių. Sėkmingai dirba filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Kasmet organizuojama tarptautinė paroda „EXPO Aukštaitija“ ir mugės. Per pastaruosius metus buvo surengtos verslo misijos į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Pietų Afrikos Respubliką, Japoniją, Braziliją, Argentiną, Kazachstaną ir kitas šalis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų