Paskelbti Panevėžio regiono verslo metų geriausieji (fotogalerija)

Paskelbti Panevėžio regiono verslo metų geriausieji (fotogalerija)

 

Penktadienio vakarą, 30-metį švenčiantys Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Juozo Miltinio dramos teatre paskelbė 2021 metų geriausiuosius: įmones ir verslo atstovus, kurie praėjusiais metais pasiekė geriausių rezultatų.

Iškilmingame 30-mečio ir Metų asamblėjos vakare dalyvavo Vyriausybės atstovai, Seimo nariai, Panevėžio regiono merai, svečiai iš Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, buvę Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai, svečiai iš užsienio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad po metų pertraukos ir vėl gali susitikti bei apdovanoti geriausius Rūmų narius.

„Džiugu, kad nuo baisios pandemijos gniaužtų po truputį vaduojasi visas pasaulis, lengvėja, žinoma, ir verslui. Ir šiais metais gyvenome bei dirbome kiek kitaip. Tai tik įrodė, kad dirbdami drauge, tikrai galime daug nuveikti ir turėti teigiamą rezultatą“, – sveikinimo kalboje sakė S. Gailiūnas.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmus su 30-mečiu sveikinęs Panevėžio meras Rytis Račkauskas pabrėžė, kad Rūmai per tuos metus neabejotinai išaugo ir sustiprėjo.

„Sustiprėjo ir Rūmų nariai, atradę savo stiprybes, savo klientus ir savo sėkmės receptus. Sveikinu ir dėkoju, kad savo veiklose prioritetu laikote ne tik savo verslus, savo darbuotojus bet neužmirštate ir miesto, prie kurio atsinaujinimo ir žengimo į priekį aktyviai prisidedate“, – kalbėjo meras.

Tarp apdovanotųjų – „Sekundės“ leidėja

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“, kuris įsteigtas siekiant skatinti ir pažymėti įmones, organizacijas bei asmenis, kurie rėmė visuomenines iniciatyvas, garsino ir kitokiu būdu aktyviai dalyvavo Rūmų veikloje, apdovanota Panevėžio dienraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ leidėja – bendrovė „ON Media“, skulptorius Vytautas Tallat-Kelpša ir Panevėžio miesto savivaldybė.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Taryba konkurso „Geriausia Aukštaitijos įmonė 2021 m.“ nugalėtojomis paskelbė šešias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės.

Geriausiomis 2021 metų Aukštaitijos regiono gamybos įmonėmis pripažintos UAB „Komex“ ir UAB „Soltera“ ir UAB „Biovela-Utenos mėsa“.

Geriausiomis 2021 metų Aukštaitijos paslaugų įmonėmis tapo AB „Lėvuo“, UAB „Autrega“ ir UAB „Vidista“.

Eksporto prizas atiteko bendrovėms „Burbuliukas“, „Kalnapilio-Tauro grupė“ ir A. Kavolio įmonei „Drožlė“.

Inovatyviausia metų įmone nominuota Panevėžio bendrovė „TPA“. Šios nominacijos specialų prizą dar nuo 2000 m. yra įsteigusi Panevėžio miesto savivaldybė.

Bendrovė „TPA“ yra technologinių procesų automatizavimo įmonė. Savo klientams „TPA“ teikia lanksčius, individualiai pritaikytus inžinerinius sprendimus elektrotechnikos ir automatikos srityse. „TPA“ bendrovė naudojasi naujausiomis technologijomis ir tiekia pasaulyje pripažintų gamintojų automatikos įrangą. Artimiausiu metu įmonė regioniniam STEAM centrui Panevėžyje perduos 6 „Siemens“ automatinių sistemų mokymo stendus, kurių vertė per 30 tūkst. eurų.

Inovatyviausios įmonės apdovanojimą bendrovės „TPA“ vadovui Alvydui Andrijauskui įteikęs Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dėkojo už bendradarbiavimą su Panevėžio miestu. „Tradiciškai noriu pasveikinti ir įteikti apdovanojimą geriausiai metų inovatyviai įmonei, žinomai ne tik dėl savo kompetencijų, bet ir vertai didžiausios padėkos už bendradarbiavimą su naujuoju regioniniu STEAM centru. Nuoširdžiausi sveikinimai – bendrovei „TPA“, – kalbėjo Panevėžio meras.

Pagerbti profesijų lyderiai

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinė „Darbo žvaigždė“ – VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorei Sonatai Veršelienei, „Kalnapilio“ alaus daryklos direktoriui Tomui Stonkui, UAB „Harju Elekter“ vadovui Tomui Prūsui, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovei Angelijai Zokaitienei, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo informacinio skyriaus vadovei Kristinai Buikaitei, bendrovės „Umaras“ generalinei direktorei Mildai Samsonaitei ir UAB „Biovela-Utenos mėsa“ generaliniai direktoriui Žilvinui Lenkaičiui.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės“ medalis, skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius. Šiemet, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi medaliu apdovanota: Panevėžio kredito unijos darbuotoja Rasa Vyšniauskienė.

„Rūmų ambasadoriaus“ apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje bei jos populiarinimą įteiktas bendrovės „Geld Baltic“ vadovei Laurai Kaziukonienei. Jos vadovaujama įmonė ir jos produkcija plačiai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, taip garsinamas Lietuvos vardas, o taip pat ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

G. Kartano nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų