Pasiskiepiję žmonės jau gali atlikti nemokamą antikūnų testą

Pasiskiepiję žmonės jau gali atlikti nemokamą antikūnų testą

Nuo šio trečiadienio įsigalioja Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengta tvarka dėl nemokamo antikūnų tyrimo. Kiekvienas pagal pilną vakcinacijos schemą pasiskiepijęs šalies gyventojas galės nemokamai išsitirti dėl antikūnų. Nevakcinuotiems asmenims šis tyrimas nemokamai nebus atliekamas, sakoma SAM pranešime.

Kiekybiniai ar pusiau kiekybiniai serologiniai tyrimai nemokamai bus atliekami vieną kartą gyventojams ne anksčiau kaip po 120 dienų po vakcinacijos pagal pilną vakcinacijos schemą.

SAM ragina asmens sveikatos priežiūros įstaigas, atliekančias nemokamus tyrimus, apie tai pranešti Sveikatos apsaugos ministerijai. Įstaigos turės užtikrinti, kad šis tyrimas gyventojams nemokamai būtų atliekamas vieną kartą.

SAM primena, kad, atliekant serologinį antikūnų tyrimą, imamas kraujo mėginys. Tyrimo rezultatas parodo, ar asmuo yra persirgęs COVID-19 liga.

Komentarai

  • tai kam zmones moka mokescius!!!!!!!

    • tik ne debiloidams šerti

  • toliau viksta zmoniu diskriminavimas paskiepiti nemokamai gali tirtis reiskia jai bus mazai antikuniu vel gaus nemokamos eksperimentines vakcinos doze .Susikiskite i uzpakali idijotai debilai savo tirimus kai mums reiks mes pasitikrinsime ir nebrukite mums eksperimentinio genetinio marmalo

    • Parekavai? Issiliejai? Palengvejo? Dabar gali pasedet ant plokscios zemes krasto ir paspjaudyt reptiloidams ir masonams ant galvu.

  • O kam pilnai pasiskiepijusiems dar tirtis antikūnus. Juk mes esame pilnai apsaugoti nuo ligos. Toks sveikatos ministro pasakymas. Geriau tuos pinigus skirkite neskiepitiems ir kitomis ligomis sergantiems žmonėms gydyti.

    • Ijungei durneli?

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų