Panevėžyje dar viena gimnazija turės modernų stadioną

Panevėžyje dar viena gimnazija turės modernų stadioną

Panevėžio miesto savivaldybės administracija su bendrove „Rolana“ pasirašė rangos darbų sutartį Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadionui atnaujinti. Tam Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė 232 tūkst. eurų.

„Stengiamės nuosekliai tobulinti sporto infrastruktūrą, kad mūsų miesto mokiniai, bendruomenės nariai galėtų aktyviau dalyvauti fizinio užsiėmimo, sporto veikloje, puoselėtų sveiką gyvenseną. Tikimės, kad atnaujintas stadionas taps ne tik puikia vieta fizinio užsiėmimo pamokoms organizuoti Vytauto Žemkalnio gimnazijai bei R. Sargūno sporto gimnazijai, bet ir aktyvaus laisvalaikio leidimo erdve miesto bendruomenei“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Atnaujinant Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadiono aikštyną bus įrengti lengvosios ir sunkiosios atletikų sektoriai – trumpų bei ilgų distancijų bėgimo takeliai, šuolių į tolį, aukštį, trišuolių, rutulio stūmimo vietos, projektuojama universali aikštelė, kurioje bus įrengtos rankinio/mini futbolo, tinklinio, teniso, krepšinio aikštelės, įrengti treniruokliai. Aikštėje taip pat planuoja įrengti naują ir atstatyti pažeistą veją, pastatyti mobilius suolus.
Atnaujintu stadionu galės naudotis ne tik Vytauto Žemkalnio gimnazijos bei Raimundo Sargūno sporto gimnazijos mokiniai, bet ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai, taip pat miesto bendruomenės nariai.
Stadiono atnaujinimo darbus planuojama įvykdyti iki kitų metų lapkričio 30 d.

Komentarai

  • reikia panaikinti tvora,

  • kam tas stadionas jei visisedes namie be galimybiu popiergalio

    • Atsakyti
    • vienas runkelis- ne visa Lietuva.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų