Pasirašyta sutartis dėl „Ekrano“ marių pakrančių atnaujinimo

Pasirašyta sutartis dėl „Ekrano“ marių pakrančių atnaujinimo

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su UAB „JK Ranga“, pagal kurią bus tęsiami „Ekrano“ marių pakrančių ir aplinkos atnaujinimo, tvarkymo darbai.

Tai bus antrasis „Ekrano“ marių tvarkymo etapas. Rangos darbai bus atliekami valstybinėje žemėje, ribojamoje „Ekrano“ mariomis, Pajuostės pl. ir J. Biliūno g., šių gatvių zonose (pirmuoju etapu – iki rajono teritorijos ribų). Bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai su poilsio ir pramogų zonomis, apšvietimas, takai J. Biliūno gatvėje, autobusų stotelė Pajuostės pl. ir automobilių aikštelė, rekonstruojami privažiuojamieji keliai. Atsiras valčių ir mažų laivelių nuleidimo į vandenį vieta, pontoninis lieptas ir prieplauka mažiems laiveliams, lauko treniruoklių, vaikų žaidimų, paplūdimio tinklinio, šunų vedžiojimo aikštelės ir kt. Statybos darbų vertė – per 1,5 mln. Eur.

Pirmuoju „Ekrano“ marių teritorijos sutvarkymo etapu bus įrengiamas naujas pėsčiųjų ir dviračių takas, mediniai takai su pontoniniais tilteliais vandens link, poilsio, sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, medinis tiltas, mažoji architektūra, iškylų ir laužaviečių vietos, tvarkomi želdynai. kurių ryškios spalvos brandinamos uogos prikvies paukščius, o žiemą kontrastuos su balta aplinka, sukurdamos įspūdingą reginį.

„Ekrano“ marių teritorijos sutvarkymo projektui Savivaldybė gavo 1,46 mln. Eur investicijų, beveik 129 tūkst. Eur skiria valstybė.

Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2020 m. spalio.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų