Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Pasikeitė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas

Pasikeitė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono vadas

Vadovavimą Pajuostyje (Panevėžio rajone) dislokuotam Karaliaus Mindaugo husarų batalionui perima majoras Vilius Zagurskis. Karininkas pareigose pakeitė trejus metus batalionui vadovavusį pulkininką leitenantą Rolandą Putniką.

„Per batalione praleistus mėnesius tapote profesionaliai parengtais kariais. Svarbiausia, tapote komanda. Didžiuojamės jūsų motyvacija tarnauti, jūsų ryžtu ginti Lietuvą ir Lietuvos žmones. Dėkoju jums, jūsų šeimoms už palaikymą ir linkiu kuo didžiausios sėkmės. Dėkoju vadui pulkininkui leitenantui Rolandui Putnikui už puikų darbą. Jūsų profesionalumas ir iniciatyvumas sustiprino draugiškus bataliono ir Panevėžio bendruomenės santykius bei užtikrino konstruktyvų bendradarbiavimą. Geriausios kloties jums tolesnėje tarnyboje. Naujajam vadui majorui Viliui Zagurskiui linkiu sėkmės įgyvendinant sau ir batalionui keliamus tikslus. Tikiu, kad bendradarbiavimas su savivaldybe toliau stiprės, bus naudingas ir įdomus tiek kariams, tiek panevėžiečiams“, – oficialioje bataliono vadų pasikeitimo ceremonijoje kalbėjo Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Naujasis Husarų bataliono vadas mjr. V. Zagurskis Lietuvos kariuomenėje tarnauja nuo 1996 metų. Karininkas tarnybos Lietuvos kariuomenėje metu yra ėjęs vadovaujančias pareigas Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione, dirbęs Baltijos gynybos koledžo viršininko padėjėju, Mindaugo mechanizuoto pėstininkų bataliono kuopos vadu ir kt. Keletą kartų buvo išvykęs į operaciją Afganistane, Ukrainoje. Karininkas yra baigęs Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, įvairius kursus Lietuvoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Švedijoje, Estijoje. Už puikią tarnybą mjr. V. Zagurskis yra daug kartų skatintas medaliais.

Šiandien taip pat Karaliaus Mindaugo husarų batalione tarnybą baigė 290 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos šaukimo kariai. Dauguma jų buvo savanoriai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų