P. Židonio nuotr.

Atliekų tvarkytojui prikiša netvarką

Atliekų tvarkytojui prikiša netvarką

Atliekų tvarkymas – ypač daug diskusijų kelianti tema.

Kelis maišus nebereikalingų tekstilės gaminių į didelių gabaritų ir pavojingų atliekų aikštelę Panevėžyje atvežęs gyventojas pasibaisėjo, kai darbuotojas nurodė jas išversti į konteinerį, pilną nerūšiuotų atliekų. Panevėžietis apstulbęs: kodėl įstaiga, raginanti gyventojus rūšiuoti šiukšles, pati to nedaro?

Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Gintautas Ulys tvirtina, kad to būti negalėjo. Anot jo, pasitaiko, kad gyventojai ir didžiųjų gabaritų atliekų aikštelėse suverčia atvežtus nebe- reikalingus daiktus nerūšiuodami, tačiau juoss iš karto sutvarko darbuotojai.

Kaip pasakojo pavardės nenorėjęs viešinti panevėžietis Jonas, trečiadienio pavakare į Savitiškio gatvėje esančią didžiųjų atliekų aikštelę jis atvežė kelis maišus tekstilės atliekų.

Namie susikaupusius senus ir nebenešiojamus drabužius jis galėjo tiesiog išmesti į konteinerį prie savo namų, tačiau, anot jo, taip pasielgti nekilo ranka.

Jono namuose visos atliekos rūšiuojamos.

Ir šįkart sutvarkęs garažą du tekstilės atliekų pripildytus maišus Jonas atgabeno į aikštelę Savitiškio gatvėje.

„Darbuotojo paklausiau, kur yra tekstilės konteineris. Jis ranka mostelėjo į konteinerį, prie kurio atliekas jau krovė mikroautobuso vairuotojas. Autobusiukas iki pat viršaus buvo prikimštas įvairiausių statybinių atliekų – nuo putų polistireno iki plastiko bei medinių lentų. Jokio rūšiavimo – į konteinerį buvo verčiama viskas iš eilės“, – pamatytas vaizdas pribloškė Joną.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 27 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Nesinori tikėti… Kiek vežėm, ten dirbantis vyriškis, griežtai nurodydavo kur ką dėti. Kelis kartus perklausdavo ką krausim….. Kartais net su maišais lakstydavom nuo komteinerio prie konteinerio….

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų