Akių ligų klinika „Mūsų akys“

Pasaulis vertas, kad jį matytume aiškiai

Pasaulis vertas, kad jį matytume aiškiai

Nuo 2018 m. Panevėžyje, Nemuno gatvėje 79 (šalia Panevėžio miesto poliklinikos) dirba akių ligų klinika „Mūsų akys“.

Klinikoje platus rėmelių pasirinkimas

Šioje medicinos įstaigoje teikiamos išsamios akių ligų konsultacijos, o nauja, modernia technika atliekami visi reikalingi diagnostikos tyrimai. Diagnozuoti glaukomai atliekami akipločio (kompiuterinės perimetrijos), optinės koherentinės tomografijos tyrimai (OCT -Topcon aparatu), matuojamas akispūdis. Taip pat atliekami tyrimai dėl sausų akių ligos, amžinės makulos degeneracijos, egzoftalmo, trumparegystės, toliaregystės, stiklakūnio, tinklainės ligų.

Akių ligų klinikoje „Mūsų akys“ naujuoju „Ellex“ lazeriu pradėta gydyti antrinę kataraktą, glaukomą, stiklakūnio ligas. Netolimoje ateityje planuojama plėsti ir kitų akių ligų gydymo paslaugas.

Konsultuojantys gydytojai atvyksta iš didžiųjų medicinos centrų: Ernesta Jašinskienė iš Santaros klinikų Vilniuje, Indrė Matulevičiūtė iš LSMU Kauno klinikų. Taip pat konsultuoja Panevėžio miesto gydytojai okulistai.

Optikoje-akių ligų klinikoje „Mūsų akys“ konsultuojami įvairaus amžiaus pacientai. Nuo 2020 m. įstaiga yra sudariusi sutartį su Panevėžio teritorine ligonių kasa. Visi vaikai su šeimos gydytojo siuntimu ir užsiregistravę iš anksto konsultuojami nemokamai.

Tose pačiose patalpose veikia optika, kurioje gausus akinių pasirinkimas tiek mažiesiems pacientams, tiek jų tėveliams ar seneliams. Artėjant saulėtoms dienoms, nudžiugins saulės akinių kolekcija.

Dažnai taikomos nuolaidos tiek akių gydytojų konsultacijoms, tiek optikos prekėms.

Daugiau informacijos rasite www.musuakys.lt. Galite pasikonsultuoti telefonu 8-694-88811, arba užsukti adresu Nemuno 79, Panevėžys.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų