Ice Hockey - 2017 IIHF World Championship - Group A - Sweden v Latvia - Cologne, Germany - 11/5/17 - Joakim Nordstrom of Sweden in action against Kristaps Sotnieks and Roberts Bukarts of Latvia. REUTERS/Wolfgang Rattay

Pasaulio ledo ritulio čempionate Latvija patyrė pirmą nesėkmę

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionate, kuris vyksta Vokietijoje ir Prancūzijoje, sužaistos dar ketverios rungtynės. Pirmąjį pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė.

A grupėje Rusijos ledo ritulio rinktinė 3:0 nugalėjo Daniją ir pakilo į pirmąją vietą.

Ilgai danų gynybos nepramušę rusai spurtavo antrojo kėlinio pabaigoje, kai per nepilnas dvi minutes įmetė tris įvarčius. Pasižymėjo Bogdanas Kiselevičius, Sergejus Plotnikovas ir Nikita Gusevas.

Tai buvo jau ketvirtoji rusų pergalė ir trečioji per pagrindinį rungtynių laiką.

Su 11 taškų Rusijos rinktinė pakilo į pirmąją grupės vietą.

Trečią pralaimėjimą patyrę danai rikiuojasi septinti.

Kitose grupės rungtynėse Švedija 2:0 nugalėjo Latviją.

Pirmajame kėlinyje įvartį įmušė Gabrielis Landeskogas, o trečiajame pasižymėjo Elias Lindholmas.

Antrą pergalę iškovojusi Švedija pakilo į ketvirtą vietą. Pirmajį pralaimėjimą patyrę latviai liko antri.

B grupės rungtynėse Čekija per pratęsimą 1:0 palaužė Norvegiją.

Pergalingą įvartį įmušė Janas Kovaras.

Trečią pergalę iškovoję čekai su 7 taškais pakilo į trečiąją vietą. Tiek pat taškų turinti Norvegija rikiuojasi ketvirta.

Antrose grupės rungtynėse Kanada 3:2 nugalėjo Prancūziją.

Pirmajame kėlinyje Ryanas O Reilly išvedė kanadiečius į priekį, bet rezultatą išlygino Olivieris Dame-Malka.

Antrajame kėlinyje jau prancūzai pirmi išsiveržė į priekį – įmušė Damieras Fleury. Kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Claude Giroux.

Trečiojo kėlinio pradžioje pergalingą įvartį Kanadai įmušė Marcas-Edouardas Vlasičius.

Ketvirtą pergalę iškovojusi Kanada išsilaikė pirmoje vietoje. Prancūzai rikiuojasi šešti.

Į čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias A ir B grupės komandas.

Paskutines vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į žemesnį divizioną.