P. Židonio nuotr.

Pašalpos žada laisvę vasarai

Pašalpos žada laisvę vasarai

Paradoksas Panevėžyje: po karantino čia nedarbas šoktelėjo aukščiausiai tarp didžiųjų šalies miestų, bet laisvas darbo vietas siūlančios įmonės nesuranda norinčiųjų dirbti.

Pažadėtų valstybės išmokų laukiantiems bedarbiams, regis, darbo rinka tapo nebeįdomi.

Neseniai praėjo tie laikai, kai ne reta šeima vertėsi iš socialinių pašalpų ir neieškojo kito pragyvenimo šaltinio. Šią vasarą toks gyvenimo būdas, atrodo, vėl darosi patrauklus.

Panevėžio rajone gyvenanti 57-erių Genė apsidžiaugė, kai paskutinį kartą apsilankiusi Užimtumo tarnyboje sužinojo, kad prie buvusios socialinės pašalpos papildomai puse metų gaus dar po 200 eurų kas mėnesį. Tiek pat šeimos biudžetą papildys ir jos bedarbis vyras.

Visą straipsnį skaitykite liepos 1 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • 57 metu Gene ir jos vyras darba nesuras,niekam tokio amziaus nereikalingi.Tegul dziaugesi vasara

  • Mano vyrui 60 .Ir jis ne iš tų ,kuris sėdi rankas sudėjęs.Atleido jį tuoj po naujųjų ,firma mažino etatus.Jau prieš karantiną ieškojo intensyviai darbo.Ėjo į darbo muges,ieškojo firmose.Firmoje ne vienoje pasakė: mums darbuotojų reikia ,bet… Jūsų amžius jau toks….. Vienu žodžiu iki pensijos 5 metai ,o į darbą nepriima

    • Atsakyti
  • Absoliutus melas, nes Panevėžio darbo rinka visiškai tusčia jau kelerius metus, ypač inžinieriams. O jei „turite“ metų patirtį (diskriminuojamų sąraše), o neturite „rekomenduotojo“ – nesate niekam reikalingas.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų