P. Židonio nuotr.

Pas gydytoją – po pusmečio?

Pas gydytoją – po pusmečio?

Skaitytojo pasiūlyta tema

Kol Sveikatos apsaugos ministerija ieško būdų gelbėti šlubuojančią sveikatos sistemą, pacientai ironizuoja, kad kol sulauks pagalbos, jos ir nebereikės.

Panevėžio konsultacijų poliklinika skelbia, kad pas daugelį specialistų reikia laukti ne ilgiau nei trisdešimt dienų.

Tačiau realybė bado akis – pas kardiologus, oftalmologus bei kitų sričių medikus nėra nė vienos laisvos vietos. Pacientai registruojami į rezervinę eilę tam, kad bent turėtų viltį kada nors sulaukti vizito pas reikiamą specialistą.

Kaip pasakojo savo pavardės nenorėjusi viešinti panevėžietė Gražina, jau geras pusmetis jos regėjimas stipriai pablogėjęs.

Šeimos gydytoja ją nusiuntė pas akių gydytoją. Moters teigimu, akių būklė tokia, kad ilgiau laukti pavojinga.

Pirmiausia Gražina pabandė užsiregistruoti per e. sveikatos informacinę sistemą, tačiau joje nerodė nė vienos laisvos vietos pas akių gydytojus Panevėžio konsultacijų poliklinikoje.

„Vaikai bandė mane registruoti visą savaitę, bet laisvų vietų nerodė. Pamaniau, kad tikriausiai kokia techninė klaida. Dar didesnė problema, kad prisiskambinti į Konsultacijų poliklinikos registratūrą be galo sudėtinga. Tikriausiai prezidentui prisiskambinti būtų paprasčiau nei į registratūrą“, – pasakojo panevėžietė.

Visą straipsnį skaitykite vasario 24 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų