P. Židonio nuotr.

Pas daktarą – išbandymų labirintais

Pas daktarą – išbandymų labirintais

 

Nelikus galimybės pas gydytoją Konsultacijų poliklinikoje užsiregistruoti vietoje, administracijai plaukia prisiskambinti į registratūrą neįstengiančių pacientų skundai. Polikliniką kuruojanti Respublikinė Panevėžio ligoninė žada dar vieną naujovę – jau ieško rangovo skambučių centrui įkurti.

Reikia pas gydytoją – apsišarvuok kantrybe, kad jos netekus sveikata dar labiau nepašlytų. Išbandymų labirintus perėjęs garbaus amžiaus panevėžietis Vytautas Domaševičius apgailestauja, kad gydymas diena po dienos nuo žmonių tolsta, o gyvą bendravimą nustumia ne visuomet suveikianti technika.

Į devintą dešimtį įkopusio V. Domaševičiaus pastangos užsiregistruoti pas okulistą A. Jakšto gatvėje esančioje Konsultacijų poliklinikoje buvo bevaisės, nors senjoras, sukdamas registratūros numerį, prie telefono praleido daugiau nei pusvalandį.

Iki šiol V. Domaševičiui būdavo įprasta gavus šeimos daktaro siuntimą pas gydytojus specialistus registruotis nuėjus į Konsultacijų polikliniką. Taip jis registravosi dar pernai.

„O šiemet iš tokios pat ligos užkluptos pažįstamos išgirdau, kad registruotis nuėjus į polikliniką negalima, tiksliau, niekas neregistruoja, reikia jiems skambinti“, – pasakojo V. Domaševičius.

Senjoras pripažįsta tokia naujiena nelengvai patikėjęs, pats nukulniavo į polikliniką. Ir išties jam atsakyta, kad tikrai registruojama tik telefonu.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 5 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Tikra tiesa. Kam dar šaipytis ir rašyti straipsnius, kad žmonės rečiau lankosi pas gydytojus ir užleidžia ligas. Jei pas gydytojus prisiregistruoti ir patekti neimanoma mėnesiais.

  • Šitas mūsų valdžios sugalvotas planas (registracija telefonu ar internetu) puiki galimybė sutrumpinti žmonių gyvenimus. Kol dabar susirgęs pateksi pas gydytoją – jo paslaugų ir pagalbos gali nebereikėti. Kaimynė taip ir numirė, nesulaukusi savo vizito.

  • Skambinau pusę dienos kol registratūroje pakėlė ragelį. Su siuntimu pas gydytoją užregistravo tik spalio pabaigai. Absurdas. Žmonių genocidas.

  • Buvau nuvežusi giminaitę į Konsultacijų polikliniką ir nutariau užsiregistruoti pas oftalmologą. Registratūroje pasakė, kad pas mane gydantį gydytoją yra viena laisva vieta, bet negali registruoti, o reikia skambinti. Paėjus nuo langelio 2 metrus pradėjau skambinti. Bisi telefonai buvo užimti. Gal po pusvalandžio prisiskambinau, bet pasakė, kad tos laisvos vietos nebėra.
    Juokas pro ašaras. Kaip tai paaiškinti?

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų