Parlamentarai planuoja lošimų reguliavimo griežtinimą

Parlamentarai planuoja lošimų reguliavimo griežtinimą

Pastarosiomis savaitėmis kilus ažiotažui dėl buvusio „BaltCap“ partnerio Šarūno Stepukonio galimai pasisavintų ir praloštų pinigų, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tvirtina, kad parlamentai rengia iniciatyvas dėl lošimų reguliavimo griežtinimo.

Jai taip pat klausimų kelia tai, kodėl kontroliuojančios institucijos tinkamai nereagavo į Š. Stepukonio veiksmus.

„Klausimas yra kodėl kontroliuojančios institucijos nesureagavo, nes sumos yra kosminės. Labai daug klausimų kyla dėl šios situacijos ir tikėtina, kad parlamente atsiras ne viena iniciatyva. Pati jokios iniciatyvos šiuo metu nesu parengusi, tačiau žinau, kad domisi ne vienas kolega tokia galimybe“, – pirmadienį Seime žurnalistams teigė V. Čmilytė-Nielsen.

„Kada ateisime į pavasario sesiją, tikriausiai tas klausimas įvairiais kampais bus nagrinėjamas Seime. Tikrai lieka klausimų, kodėl kontroliuojančios institucijos nepastebėjo tokių sumų vaikščiojimo“, – tvirtino ji.

Privataus kapitalo fondų valdytojas „BaltCap“ kreipėsi į teismą dėl buvusio partnerio Lietuvoje Šarūno Stepukonio, lošimų bendrovės „Olympic Casino Group Baltija“ ir jos akcininkės Estijoje „OB Holding 1“, iš kurių bando prisiteisti 16,6 mln. eurų.

„BaltCap“ sutartį su Š. Stepukoniu nutraukė pernai lapkritį ir iškart kreipėsi į teisėsaugą po to, kai nustatė veiklos pažeidimų tvarkant jo vadovaujamo fondo finansus. Tyrimą dėl Š. Stepukonio veiklos kontroliuoja Europos Prokuratūra, jį atlikti pavesta Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybai (FNTT).

Įtariama, kad iš viso Š. Stepukonis galėjo pasisavinti apie 30 mln. eurų.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Aleksandras Nemunaitis tvirtina, kad Š. Stepukonis šiuo metu savanoriškais pagrindais kariauja Ukrainoje.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Yra lošimų kontrolės tarnyba prie Lietuvos respublikos finansų ministerijos. Vadovauja direktorius, turi 2 patarėjus ir 4 skyrius. Šiemet labai snieginga žiema, gal juos nusiūsti sniego valyti, lapus grėbti, jei nesugeba savo darbo dirbti. Garantuoju 100 procentų, kad ta kompanija toliau dirbs, o mes mokėsime jiems pinigėlius(tikiuosi ne minimumą).

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų