Į parkomatą – seilėtą pirštą

Į parkomatą – seilėtą pirštą

Automobilių stovėjimo vietų trūkumą Panevėžyje bandoma išspręsti daugiau nei keturiomis dešimtimis parkomatų.

 

Jų turėtų dar padaugėti baigus centrinių gatvių remontą, o ateityje planuojama pasekti didmiesčių pavyzdžiu ir nustatyti zonas, kuriose skirtųsi kaina už stovėjimą.

Prie parkomato A. Jakšto gatvėje greta Konsultacinės poliklinikos neretai matyti mindžikuojančių vairuotojų eilutė. Į tokią nebe pirmą kartą pasakoja pakliūvantis ir panevėžietis Antanas. Nors naudotis parkomatu labai paprasta, nereikia nė suvesti automobilio valstybinio numerio, tačiau iš automato pasiimti bilietuką – pastangų reikalaujantis darbas.

„Tas popierėlis angoje taip prilipęs, kad daryk ką nori. Išimsi nebent pirštą paseilinęs, bet šiais laikais seilėtą pirštą kišti į parkomatą nei šis, nei tas“, – tokia technologija stebėjosi vairuotojas.

Antradienį jam bebandant ištraukti bilietuką, prie parkomato susirinko jau ir trys sumokėti mokestį laukiantys vairuotojai. Visi jie veltui bandė padėti, kol galiausiai sumąstė perbraukti tądien apšerkšnijusį parkomatą ir bilietas galiausiai prilipo prie drėgno piršto.

„Suprantu, kad Lietuvos ir Panevėžio mastu toks dalykas tėra smulkmena, bet tikrai erzina, kai tenka gaišti“, – sako panevėžietis.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 12 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Ne tik Jakšto gatvėje, prie žemdirbių turgaus lygiai tas pat – niekaip negali iškrapštyti kvito, tada važiuoji į senukų aikštelę ir parkuojiesi nemokamai.

    • Ten reikia išmušti plaktuku, ta langeli ir viskas bus patogu.

  • Tikrai gerai pastebėta.
    Ir šiais laikais, kad aparatas neduotų grąžos tai nenormalu.

  • kieno tevai,dedes,broliai, atlieka tirintoju darba???????? su viena masina 4 vazineja,vienas dirba trys masinoj sedi!!!!!!! gera uz dyka pinigus gaut!!!!!!

  • Pritariu tokie laikai gražos neduoda pasipelnyti sumastė mat ……

  • Galėtų statyti naujesnius parkomatus, kur reikia suvesti valst.nr. ir jokių kvitų.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų