D. Baronienės nuotr.

Parko akcentas lūžo trečiąsyk

Parko akcentas lūžo trečiąsyk

Laurus už architektūrinį modernizavimo projektą pelniusio Panevėžio kultūros ir poilsio parko medinis paklotas neatsilaiko prieš jį niokojančius vandalus.

Per dvejus metus jis sulaužomas jau trečiąkart. Kad vėl teks imtis remonto, pripažino nežinoję nei Savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga, nei parko atnaujinimo projektą kuravęs Tadas Stanikūnas. Pastarajam remontu jau teko rūpintis, kai medinė danga buvo suniokota pirmus du kartus. Kadangi parkas visuomenės reikmėms atiduotas prieš dvejus metus ir mėnesį, T. Stanikūnas teigė nebesijaučiantis atsakingas už tai, kas žalingo jame įvyksta, ir vylėsi, kad šįkart ne jam, o kitiems specialistams bus patikėti rūpesčiai tvarkant sulaužytą paklotą.

Panevėžiečiai į sulaužytą Kultūros ir poilsio parko dangą prie pagrindinio tako dėmesį atkreipė sausio 19-ąją. Tądien dar netgi buvo galima įžvelgti automobilio, bandžiusio išlaviruoti tarp Panevėžio muziejininkų pastatyto informacinio skydo bei dviračių stovo, ratų vėžes.

Visą straipsnį skaitykite sausio 21 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Remonto kaštus turėtu apmokėti projektuotojas!Kodėl šioje vietoje ne trinkelės?Dabar nors sudėkit trinkeles.

  • O stebėjimo kamerų parke yra? Ar jos brangiau kainuoja nei danga?

   • Atsakyti
 • na kai vartotojai yra intelekto nesuzaloti tai geriausia danga tokiem a s i l a m betonas su prismaigstyta armatura , ir stipru,ir saugu ir ekstremalu

 • Statykit kameras, kad marozus išgaudyti.

 • Siulyciau „akcento“ dailylentes kloti ant kieto pagrindo, kad automobilis ju nebesulauzytu.

 • Negaliu patikėti, kad pastebėjo sausio 19d. Jau trečią kartą sulaužyta buvo lapkričio mėnesį organizuoto renginio.

 • kaž koks asilo galva su eismu pridare nesamoniu su juostom, debilisku šviesoforu pristate, dviračiu taku su bortais, suoliukai vandeny po lietaus balos telkšo, puse gatves nubere druska puse paliko, atvažiavo sausio men duobes lopo su šaltu asfaltu visa vasara dulkėjo nesugebėjo užtaisyt. ir ta su pis ta sviesafora ramygalos auštaičiu sureguliuokit, pastate ant default ir paliko.

  • Atsakyti
  • dabar tik pamatei pazekit smelynes zieda prie norvos autobusas nepateina zodziu visur tik ne zmogui gerai visur barjerai imitacija pinigu plovimas o i zmogu nusispjaut visas rozynnas skesta padarius lietaus kanalizacija

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų