"Sekundės" archyvo nuotr.

Pareigūnams siūlė ir pinigų, ir pigesnių kvepalų

Pareigūnams siūlė ir pinigų, ir pigesnių kvepalų

Nors už bandymą papirkti pareigūną laukia dideli nemalonumai, Panevėžyje vairuotojai sukosi kaip išmanydami siūlydami kyšius.

Ketvirtadienį, apie 10.20 val., Vilniaus gatvėje sustabdyta girtutėlė 39-erių vairuotoja, bandydama išvengti baudžiamosios atsakomybės, prisidarė dar didesnių nemalonumų. Panevėžietė, kuriai nustatytas 2,56 prom. girtumas, ją sustabdžiusiems Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato patruliams siūlė ne tik pinigų, bet ir dovanų ir net pigiau įsigyti kvepalų. Kyšiais pareigūnai, žinoma, nesusiviliojo, o vairuotojai teks atsakyti ne tik už vairavimą girtai, bet ir bandymą papirkti pareigūnus.

Penktadienį, praėjus maždaug valandai po vidurnakčio, Senamiesčio g. įkliuvo 28-erių Panevėžio rajono gyventojas. Pareigūnai atkreipė dėmesį į automobilį, stovėjusį kelio ženklo „sustoti ir stovėti draudžiama“ zonoje. Vėliau paaiškėjo, kad vairuotojui dar ir atimta teisė vairuoti. Naiviai tikėdamasis išsisukti nuo atsakomybės, vairuotojas policijos patruliui siūlė 150 eurų kyšį.

Abu įtariamieji sulaikyti.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų