Pareigūnai aptiko ir kvaišalų, ir jų gaminimo įrangą

Pareigūnai aptiko ir kvaišalų, ir jų gaminimo įrangą

Kaip trečiadienį praneša Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, Rokiškio rajone aptiktas didelis kiekis narkotinių medžiagų bei jų gaminimo įranga.

Ikiteisminis tyrimas, kurį kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras, buvo pradėtas gavus informacijos, kad Rokiškio r. gyventojas L. P. galimai platina narkotines ar psichotropines medžiagas.

Tyrimo metu, atliekant kratas Rokiškio r. esančioje sodyboje ir jos teritorijoje esančiuose pastatuose, rastos įrengtos patalpos su specialiai sumontuota įranga, skirta galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų auginimui. Kratos metu rastas ir paimtas didelis kiekis, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų – kokaino, kanapių ar antžeminių jų dalių. Taip pat rasta ir paimta, įtariama, psichoaktyvių haliucinogeninių grybų.

Atliekant kratas buvo pasitelktos gausios policijos pareigūnų pajėgos, dalyvavo Panevėžio apskrities VPK Kriminalistinių tyrimų tarnybos Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus specialistai, kinologas su tarnybiniu šunimi.

Baudžiamasis kodeksas už disponavimą dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 10 metų, o už įrengimų kvaišalams gaminti gaminimą ir laikymą – baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 4 metų. Už disponavimą psichotropinėmis ar narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų