Parduotas dar vienas pastatas vaiduoklis

Parduotas dar vienas pastatas vaiduoklis

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su apleisto Elektronikos g. 6 pastato dalį elektroniniame aukcione įsigijusia įmone. Ji nusipirko apie 4500 kv, m pastato dalį iš 5450 kv. m. Likusioje dalyje šiuo metu įsikūręs Priklausomybių ligų centras.

Pardavus Savivaldybei priklausiusią pastato dalį miesto biudžetą papildys 251,2 tūkst. Eur. Dar 9 tūkst. turėtų būti pervesti už jam priklausiusį žemės sklypą (šis parduotas už 18 tūkst. Eur, iš jų pusė atiteks valstybei).

Elektronikos g. 6 pastate anksčiau veikė profilaktoriumas, Nakvynės namai, buvo gydomi tuberkulioze sergantys ligoniai. Savivaldybei pastatas priklauso nuo 2010 m.

Priklausomybės ligų centras irgi planuoja kraustynes. Pasinaudodama ES investicijomis įstaiga turėtų susiremontuoti ir išsikelti į kitas patalpas.

Šie metais Panevėžio miesto savivaldybei buvo sėkmingi atsikratant pastatais vaiduokliais. Parduotos Pilėnų, „Verdenės“ mokyklos, Nevėžio g. 38 namas. Už juos gauta 444 tūkst. Eur. Pusė sumos už žemę vėlgi teks valstybei.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų