Parduodamas didžiausias Alytaus viešbutis

Parduodamas didžiausias Alytaus viešbutis

Beveik pusė milijono eurų – tiek prašoma už Alytuje seniausią viešbutį „Dzūkija“.

Miesto centre, adresu Pulko g. 14 esantis pokarinio Alytaus simbolis –  parduodamas. Šią informaciją patvirtino nekilnojamojo turto (NT) pardavėjai.

Pasak vienos iš Alytuje veikiančių NT agentūrų vadovo Nerijaus Čapliko, „Dzūkijos“ patalpomis jau susidomėjo vieno pavadinimo ir kokybės standartų viešbučius Lietuvoje turintys apgyvendinimo paslaugų teikėjai.

Jeigu derybos su viešbučių tinklų atstovais nepavyks – viešbutis bus parduodamas be tikslo tęsti jo veiklą, patalpas bus leista pritaikyti biurams ar kitai veiklai. „Dzūkijos“ viešbučio patalpoms dabar priskiriami trys aukštai su buvusia kavine pirmame ir rūsiu, kuriame anksčiau veikė televizija bei garso įrašų studija.

„Dzūkijos viešbučio“ bendrovei pastatuosius 25-erius metus vadovauja Gintaras Liudavičius, įmonėje šiuo metu registruoti 9 darbuotojai.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos duomenimis, „Dzūkijos viešbutis“ „Sodrai“ paskutinėmis vasario dienomis buvo skolingas beveik 2 tūkst. eurų, tiesa, skolą gerokai sumažino, mat dar 2017-ųjų sausį įsiskolinimai siekė pustrečio tūkstančio eurų.

2 žvaigždučių viešbutis „Dzūkija“ iki šiol buvo didžiausias mieste ir galėjo priimti 55 svečius 32-uose kambariuose – nuo vienviečių iki triviečių, tarp kurių yra ir liuksų.

Galerija

Komentarai

  • Labai gaila, kad Lietuvoje išlieka tik užsienio viešbučiai, o tai tikriausiai įtakoja prastas paslaugų valdymas. Sunku konkuruoti su tokiais dideliais ir moderniais viešbučiais, kurie turi resursų investuoti į verslo valdymo sistemas.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų