ASOCIATYVI P. ŽIDONIO nuotr.

Panevėžys – tik giltinei nuvyti, bet ne gydyti

Panevėžys – tik giltinei nuvyti, bet ne gydyti

Felčere, vėliau bendruomenės slaugytoja dirbusiai senjorei iš Velžio Rimai Šedienei neseniai švęstas 69-asis gimtadienis galėjo tapti paskutiniu jos gyvenime.

Prasidėjus alerginei reakcijai, Respublikinė Panevėžio ligoninė tik nuvijo giltinę – suteikė skubiąją pagalbą, tačiau tolesniam gydymui alergologo pasiūlyta ieškoti kituose miestuose.

Mat prestižine įsivardijama Respublikinė Panevėžio ligoninė su jai priklausančia Konsultacijų poliklinika neturi nė vieno tokio specialisto.

Kaip didžiausią gyvenime patirtą siaubą R. Šedienė mena vienoje Panevėžio centre esančių kavinių pernai lapkritį švęstą gimtadienį.

Į šventę senjorė susikvietė bičiules, bet smagiam pasisėdėjimui einant į pabaigą, sukaktuvininkei pradėjo peršėti akys, jų vokai degė, niežėjo padai.

„Staiga niežulys apėmė visą kūną. Nesusivaldžiusi ėmiau kasytis, o viena draugė dar juokais pasakė, kad prie stalo krapštinėtis nepriimta, nekaip atrodo“, – pasakoja R. Šedienė.

Įkandin niežėjimo ją apėmė toks silpnumas, kad į replikas jau nebekreipė dėmesio, vien žiūrėjo, kur atsigulus. Atsikelti nuo kėdės ir nubėgti iki sofutės kavinėje jau nebeturėjo jėgų – susmuko tiesiog ant grindų.

Drauges dar paragino greičiau kviesti greitąją.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 9 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų