hdrpl

Panevėžys statytų pripučiamą futbolo maniežą

Panevėžys statytų pripučiamą futbolo maniežą

Centrinei projektų agentūrai Panevėžio savivaldybė teiks paraišką gauti finansavimui Aukštaitijos sostinėje įrengti pripučiamą futbolo maniežą.

Tokiu pripučiamu kupolu numatyta uždengti Beržų progimnazijos stadioną.

„Įgyvendinus šį projektą, mieste atsirastų naujas, inovatyvus, puikias sąlygas sportininkams užtikrinantis pripučiamas futbolo maniežas. Jį planuojama įrengti Beržų progimnazijos stadione, modernizuojant ten esančią futbolo aikštę, paklojant sintetinę futbolo dangą ir ant jos konstruojant pripučiamą kupolą. Naujajame manieže galėtų sportuoti ne tik progimnazijos moksleiviai, bet ir futbolo akademijos „Panevėžys“ auklėtiniai bei miesto bendruomenė. Įrengus maniežą jis taptų jau trečiuoju sintetinės dangos ir pilnų matmenų futbolo stadionu mieste“, – Savivaldybės pranešime spaudai cituojamas Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Preliminari tokio projekto vertė – 763 tūkst. Eur. Kiek iš tiesų kainuos pripučiamas maniežas ir kiek prie jo įrengimo teks prisidėti pačiai Savivaldybei, paaiškės įvykdžius viešuosius pirkimus. Projektas turės būti įgyvendintas per 29 mėnesius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų