Skelbia karą varnoms: iškeliami lizdai

Skelbia karą varnoms: iškeliami lizdai

Panevėžio savivaldybė miesto teritorijoje pradėjo iškeldinti varninių šeimos paukščių lizdus. Darbus atlieka įmonė „Panevėžio gatvės“.

„Kviečiame gyventojus pasirūpinti savo kiemo ramybe ir informuoti Savivaldybę apie šalia namo ar kiemo medžiuose esančius lizdus ir jie bus iškelti“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Taučikienė.

Šią savaitę varnų lizdai iškelti iš Dariaus ir Girėno g. 39 namo kiemo, Parko g. 81 ir Smėlynės g. 55.

Iš miesto biudžeto skyrus tūkstantį eurų, varnų lizdai bus ardomi gyvenamųjų namų teritorijose. Pranešti apie varnų lizdus galima tel. (8 45) 501 319 arba el. paštu aplinka@panevezys.lt.

Komentarai

 • Nedarykit to.Jau ir taip mažėja paukščių.

 • Koks dar Panevėžys. Nereikia kalbėti viso miesto vardu. Ne Panevėžys skelbia karą, o visiški dudukai. Medžius kerta, krūmai kur veisdavosi žvirbliniai sunaikinti (žvirblių tiek kiek buvo anksčiau – neliko). Varnos, ir juodvarniai (kovai) labai protingi sutvėrimai. Pasidomėkite tuo. Ir šiaip, iš kur šiuo metu plinta tokia nemeilė gamtai. Lazda turi du galus, jei ardysite lizdus, tikrai viskas šimteriopai sugrįš jums.

  • Jei jau ponai taip norite laukinės gamtos, kraustykitės gyventi į sengirės centrą. O miesto centre, ir visame mieste gyvena žmonės, jų patogumui turi būti tvarkoma aplinka. nereikia mums agresyvių varnų po langais, apšiktų palangių, nenoriu, kad mane ar mano vaiką apdrėbtų iš viršaus „dovanėle“ kai vaikštom kieme ar parke. Kiekvienam gyviui yra sava vieta ir savas laikas. O varnom prie daugiabučių ar parke – tikrai ne vieta.

   • Atsakyti
 • PINIGAI kišenę degina? Tai gal kovo-balandžio-gegužės mėn. tai reikėtų daryti? Ar manote, kad paukščiai vėl nesukraus? O gal beržų viršūnes nurėžkite?

  • Atsakyti
  • Aha, tik pabandyk pavasarį lizdus draskyti – mano žalieji partiečiai visus jus ant ragų pastatys už žalą gamtai ir mažiems pūkuotiems varniukams.

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų