P. Židonio nuotr.

Panevėžys ruošiasi susirgimų pikui

Panevėžys ruošiasi susirgimų pikui

Šalies savivaldybės viena po kitos griežtina pandeminius reikalavimus. Augantis sergamumas COVID-19 koreguoja gyvenimą ir Panevėžyje.

Mokyklose į nuotolinį mokymą siunčiamos ištisos klasės, perkeliami ar koreguojami didesni renginiai. Ekspertų prognozės Aukštaitijos sostinei nieko gero nežada – susirgimų šuolio laukiama jau po kelių savaičių, kai ir Panevėžio apskrityje gali įsitvirtinti sparčiai plintanti omikron atmaina.

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Kazimiero Armonavičiaus teigimu, pandeminė situacija nuolat stebima. Pastarosios dvi dienos mieste buvo kiek ramesnės, bet dar praėjusią savaitę buvo dienų, kai nustatyta net po tris šimtus naujų atvejų. Pagal sergamumą Panevėžio savivaldybė atsidūrusi šeštoje vietoje šalyje. Kitos savivaldybės jau savo ruožtu ėmėsi ribojimų – draudžiami masiniai renginiai uždarose patalpose, moksleiviai siunčiami į nuotolinį ugdymą. Pasak K. Armonavičiaus, Panevėžys kol kas apie tokius draudimus nesvarsto, tačiau irgi ėmėsi tam tikrų saugumo priemonių. Įprastai panevėžiečių Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją laukdavo masiniai koncertai „Cido“ arenoje, šiemet bus apsiribota tik kuklia oficialiąja dalimi Laisvės aikštėje prie Savivaldybės.

Visą straipsnį skaitykite sausio 26 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Tik nereikia mūsų gasdint. Nera taip baisu, kaip kalbat. Po kelis atvarytus žmonelius stovi prie testavimų ir tiek

  • Tuos visus ekspertus į kalėjimą,nes tie gazdinimai,bauginimai yra institucinis smurtas prieš žmones.amžiaus afiora kas vyksta, lietuvėle stumiama į prarają

  • Jei sekti jų duomenimis,tai per parą suserga 6000 gyventojų per 2 mėnesius jau 360000 ir vis aiškina kad serga tik 1 skiepytas iš 10

  • Iš kur tiek Lt žmonių kad 9k jau serga. Nebesvaikit

    • Atsakyti
  • Visada gąsdina, kad kuo baisiau parasyti, ir taip uztenka streso

  • as tai ruosiuos durnu šviesoforu įjungimui

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų