Panevėžys Kovo 11-ąją švenčia nutviekstas spalvų

Panevėžys Kovo 11-ąją švenčia nutviekstas spalvų

Laisvės aikštėje jau trečiadienio vakarą nušvito įspūdinga trispalvė. Geltona, žalia ir raudona horizontaliomis juostomis nusidažė miesto Savivaldybės pastatas, kaip ir prieš mėnesį minint Vasario 16-ąją.

Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Laisvės aikštė prisipildė ir daugiau šviesų. Centrinėje jos dalyje iškabintus tentus su paveikslais nušvietė lazerių instaliacija.

Ją sukūrė 14 metų su įvairiomis piešimo bei dažymo technikomis dirbantis, piešiantis ant įvairių paviršių ir medžiagų, kuriantis 3D iliuzijas aerografija, aerozoliu, tapyba, grafičiais profesionalus dailininkas Marius Skrupskis su kūrybine komanda. Menininkų sukurta šviesų instaliacija simbolizuoja bendrystę, laisvę, primins, kokią didelę reikšmę kiekvienam piliečiui turi nepriklausomybė.

Miesto Savivaldybė panevėžiečius ragina nesibūriuoti Laisvės aikštėje, laikytis saugaus atstumo – ir įspūdingą apšviestu Savivaldybės pastatu, ir šviesos bei lazerių isntaliacija bus galima pasigrožėti iki pat kovo 12-osios ryto.

Kovo 11-ąją Lietuvoje švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tądien, prieš 31-erius metus, Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

P. Židonio nuotr.

Galerija

Komentarai

  • Nuostabu!. Panevėžys tikrai visapusiškai keičiasi.

  • Fantastiškai gražu. Su švente!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų