LMSF nuotr.

Panevėžyje vyko motokroso etapas

Lietuvos čempionate „Semos“ motociklininkus lydi sėkmė. Panevėžyje organizuotame šalies čempionato ketvirtajame etape panevėžiečiai dar labiau sustiprino savo pozicijas kovoje dėl prizinių vietų.

Šalies motociklininkams intensyvus sezonas dar nesibaigia. Neseniai Plungės rajone finišavo paskutinis Lietuvos taurės etapas, o šalies čempionate sportininkai tęsia kovas dėl apdovanojimų.
Panevėžio motociklų kroso trasoje dvi dienas vyko Lietuvos motokroso čempionato ketvirtasis etapas. Šiose varžybose sėkmingai pasirodė mūsų miesto „Semos“ komanda. Surinkusi 462 taškus ji tarp 21 komandos buvo trečia. Po keturių etapų „Sema“ turi 1717 taškų ir taip pat yra trečioje vietoje. Šalies čempionate kol kas pirmauja Utenos komanda „Racing School“ (2532 taškai), o antrąją vietą užima „Achilo“ motociklininkų klubas (2076 taškai).

Panevėžio motociklų kroso trasoje „Semos“ sportininkai gerai pasirodė ir individualiose rungtyse.

Ugnius Liulys MX85 klasėje surinko 36 taškus ir buvo pirmas tarp Lietuvos sportininkų. Tiesa, šioje klasėje pirmąsias dvi vietas užėmė Latvijos atstovai Kristeris Janbergas (50) ir Uldis Freibergas (40).
Quad M klasėje panevėžietis Donatas Ališauskas surinko 38 taškus ir į priekį praleido tik latvį Atį Bredsą (50) ir „Achilo“ atstovą Jokūbą Pundžių (42).

MX2 pradedančiųjų klasėje Simonas Šiukščius tapo nugalėtoju (47), o Jonas Pirtinas liko ketvirtas (31)

Motociklų 750 su priekaba klasėje „Semos“ atstovai Tomas Baltušis ir Tadas Natka (44) buvo antri. Po 36 taškus surinko ir savo klasėse ketvirtąsias vietas užėmė Renaldas Pilinkas (MX1) ir Naidas Gailiušis (MX50).

Puikiai sekėsi mūsų miesto merginoms. Šį kartą varžybose dalyvavo net keturios panevėžietės. Moterų Quad klasėje Irma Ginkuvienė užėmė antrąją vietą (44), o Viktorija Repečkaitė – trečiąją (40). Nugalėjo sportininkė iš Latvijos Elina Plesna (50). Moterų klasėje Izabelė Repečkaitė liko trečia, o Milda Veverskė – ketvirta.

Po keturių etapų nemažai panevėžiečių pretenduoja į prizines vietas galutinėje čempionato įskaitoje. Kokias vietas užims „Semos“ komanda ir jos atstovai individualiose rungtyse, paaiškės po dar dviejų etapų. Jie bus surengti šiemet. Priešpaskutinis, penktasis, Lietuvos čempionato etapas rugpjūčio 31– rugsėjo 1 dienomis vyks Šiaulių rajone, o paskutinis numatomas rugsėjo 14–15 dienomis Utenoje.