P. Židonio nuotr.

Panevėžyje vyko Čempionų lygos varžybos (foto galerija)

Panevėžyje vyko Čempionų lygos varžybos (foto galerija)

Panevėžio „Cido“ arenoje 72 olimpiniai, pasaulio čempionai kovojo dėl įspūdingo prizinio fondo, o prestižinio turnyro antrajame etape su Lietuvos sporto mėgėjais atsisveikino dviračių treko karalienė Simona Krupeckaitė.

Į Lietuvą atskrido visi pirmajame etape Maljorkoje pasirodę dviračių sportininkai, tarp kurių ir S. Krupeckaitė (11 vieta, 9 taškai bendroje sprinto įskaitoje), geriausią rezultatą iš lietuvių turinti Olivija Baleišytė (3 vieta, 28 taškai ištvermės kategorijoje) ir Vasilijus Lendelis (8 vieta, 13 taškų bendroje sprinto įskaitoje).

Lyderių marškinėlius Panevėžyje dėvėjo sėkmingiausiai praėjusiame etape pasirodę sprinto kategorijos lyderiai olandas Harrie Lavreysenas (37 taškai) ir vokietė Emma Hinze (37 taškai), o ištvermės kategorijoje pirmauja Corbinas Strongas (40 taškų) ir britė Katie Archibald (33 taškai).

Sėkmingai įveikusi sprinto rungties atranką, kur S. Krupeckaitei teko varžytis kartu su kanadiete Kelsei Mitchel ir ruse Darija Šmeliova, panevėžietė pateko į pusfinalį. Čia S. Krupeckaitės laukė kanadietė Lauriane Genest ir meksikietė Yuli Verdugo. Iki paskutinio rato dviratininkės važiavo drauge, tačiau lemiamoje atkarpoje varžovės atitrūko ir paliko S. Krupeckaitę trečioje vietoje.

Sėkmingai Panevėžyje startavo ir Vasilijus Lendelis. Antrame keirino rungties atrankos važiavime lietuvis nusileido tik 29-erių vokiečiui Stefanui Biotticheriui (- 0.088 sek.) ir pateko į finalą. Jame varžovai turėjo daugiau jėgų ir lietuvis liko šeštas. Nugalėtoju tapo Nyderlandų dviratininkas Harrie Lavreysenas.

Skrečo rungtyje varžėsi 18 dviratininkių, tarp kurių buvo ir panevėžietė Olivija Baleišytė. Nugalėtoja tapo britė Katie Archibald, o O. Baleišytė liko devinta.

V. Lendelis antrą kartą savo jėgas išbandė sprinto rungties atrankoje. Čia nugalėtojui išaiškinti prireikė fotofinišo. V. Lendelis vos 0,003 sek. nusileido Rusijos atstovui M. Jakovlevui.

Audringai žiūrovų palaikoma S. Krupeckaitė keirino rungties atrankoje liko pirma už brūkšnio, užėmė ketvirtąją vietą ir baigė pasirodymą namų arenoje, kurioje po renginio dar ilgai skambėjo „Ačiū!“.

Galerija

Komentarai

  • gal reikejo palaukti koki, menesi, su sia, zinute

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų