Panevėžyje tvarkomos žaliosios zonos

Panevėžyje tvarkomos žaliosios zonos

Vasariškai šilti orai žalia spalva nuspalvino miesto erdves. Miestas gražinamas – kiek įmanoma skubiau pjaunama žolė.

Pirmiausia žolė pjaunama centrinėje dalyje, viešosiose erdvėse, parkuose, pagrindinių gatvių žaliosiose juostose ir kelkraščiuose. Praėjusią savaitę žolė nupjauta Senvagėje, Klaipėdos, Nemuno g., pagal dviračių taką į Berčiūnus, Alyvų g. žaliuosiuose plotuose. Šią savaitę planuojama tvarkyti J. Basanavičiaus, S. Kerbedžio, Ramygalos, A. Smetonos, Pušaloto, A. Jakšto g., Sausio 13-osios skvere, Santuokų rūmų skverą ir kt.

Dėl nenupjautos žolės viešosiose erdvėse galima kreiptis Miesto infrastruktūros skyriaus tel. (8 45) 501 308, el. paštu vilija.gyliene@panevezys.lt, o dėl neprižiūrimų privačių teritorijų – Teisės ir viešosios tvarkos (8 45) 501 393, el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt.

Švarus miestas – tai visos bendruomenės kartu prižiūrimas miestas. Tvarkydami savo aplinką būkime pilietiški ir atsakingi – pasirūpinkime, kad žaliosios atliekos atsidurtų ten, kur turi būti.

Pagal Panevėžio miesto tvarkymo ir švaros taisykles daugiabučių namų bendrijos gali atskirai surinktas žaliąsias atliekas išvežti iš jų susidarymo vietų į Panevėžio regioninio sąvartyno žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę patys arba sudaryti sutartį su miestą tvarkančia AB „Panevėžio specialus autotransportas“. Taip pat galima pasinaudoti didžiųjų ir pavojingų atliekų surinkimo aikštelėmis Savitiškio g. 8, Senamiesčio g. 114B arba aikštele šalia Pilėnų g. 43.

Primename: žaliosios atliekos – tai želdynų karpymo, genėjimo, vaisių, daržovių atliekos, lapai, žolė, gėlės, piktžolės, medžio žievė, pjuvenos, drožlės, skiedros. Jų negalima maišyti su kitomis, mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerį ar šalinti sąvartyne. Draudžiama krauti prie gatvių ir kitose bendrojo naudojimo teritorijose, deginti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų