Panevėžyje – tradicinė švarinimosi akcija

Panevėžyje – tradicinė švarinimosi akcija

Balandžio 21 d. Panevėžys įsitrauks į tradicinę visoje Lietuvoje vyksiančią švarinimosi akciją „Darom“. Jei ši diena jums netinka, Savivaldybė kviečia tvarkyti teritorijas anksčiau – nuo balandžio 16-osios. Su AB „Panevėžio specialus autotransportas“ atrinkome ir kviečiame tvarkyti šiuos viešuosius plotus:

Nevėžio pakrantė nuo Pajuostės pl. galinės autobusų stotelės iki J. Biliūno g. tilto (pietinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo miesto ribos Tinklų g. iki J. Biliūno g. tilto (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo J. Biliūno g. tilto iki Sporto g. tilto: šiaurinė, pietinė pusės; Nevėžio pakrantė nuo Sporto g. tilto iki Smėlynės g. tilto (šiaurinė, pietinė pusės); Nevėžio pakrantė nuo Smėlynės g. tilto iki pėsčiųjų tilto prie konsultacijų poliklinikos (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo Smėlynės g. tilto iki pėsčiųjų tilto prie Bendruomenių rūmų (pietinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo pėsčiųjų tilto prie konsultacijų poliklinikos iki Respublikos g. tilto (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo pėsčiųjų tilto prie Bendruomenių rūmų iki Respublikos g. tilto (pietinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo Stoties g. iki Nemuno g. tilto (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo Respublikos g. iki Nemuno g. tilto (pietinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo Nemuno g. tilto iki pėsčiųjų tilto ties Plukių g. (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo Nemuno g. tilto iki pėsčiųjų tilto Kultūros ir poilsio parke (pietinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo pėsčiųjų tilto ties Plukių g. iki Vakarinės g. tilto (šiaurinė pusė); Nevėžio pakrantė nuo pėsčiųjų tilto Kultūros ir poilsio parke iki Vakarinės g. tilto (pietinė pusė); Bruknynės, Keramikų, Garažų, Liublino, Kaimynų g. pakelės; A. Baranausko g. pušynėlis; Rėklių, Pievų, Žiedo g. pakelės; Piniavos skg. ir Smėlynės g. pakelės nuo Piniavos skg. link miesto ribos; Alyvų g. pakelės; Jurginų g. pakelės ir aikštelė prie degalinės; teritorija prie Nevėžio upės užtvankos (nuo Marių iki J. Biliūno g.); Projektuotojų g. teritorija prie šunų vedžiojimo aikštelės; dviračių takas nuo Vakarinės g. iki Berčiūnų; Žagienio upelio pakrantės nuo Vilniaus g. iki įvažos į UAB „Elkada“; Kėdainių g. pakelės; Vadoklių g. pakelės iki miškelio ir prie miškelio; paplūdimys Piniavoje; Savitiškio g. nuo „RYO“ link metalinių garažų bendrijų; nuo Dainavos g. 19 Margirio g. link; Molainių g. pakelės; Šermuto upelio pakrantės; Kultūros ir poilsio, Skaistakalnio parkai; senosios, stačiatikių kapinės; Jaunimo sodas; J. Janonio g. pakelės (nuo motokroso trasos Berčiūnų link); buvusios „Verdenės“ mokyklos teritorija ir žalieji plotai Statybininkų g. link; teritorija tarp Molainių, Kniaudiškių, Projektuotojų, Žvaigždžių g. (žalieji plotai); Meistrų g.

Norintieji prisidėti prie švaraus miesto kviečiami registruotis bendrovėje „Panevėžio specialus autotransportas“ tel. 8 686 22820, el. p. info@psa.lt ir pasirinkti tvarkomą vietą.

Komentarai

  • Gal išeitu paupį nuo tilto ( Smėlynės g. pradžia) iki futbolo akademijos sutvarkyti, krantai šabakštynais apaugę, medžiai į visas puses išvirtę. Kai miesto svečiai paklausia kodėl gražiausios vietos panašios ne į miesto veidą o į miesto užpakalį, nebežinai ką ir atsakyti.

  • Eičiau ir dalyvaučiau man patinka kaip miestas Panevėžys ir gamta, bet Nuo antros akcijos darom su arganizuotos labai prastai ir nebedalyvauju ir žmonių požiurio nustojau dalyvauti, jeigu su draugu valėme paupi prie Vilniaus duonos kur yra tiltas atnaujintas traukėm stiklainius, nuo žvejių daugumą šiukšles, radom vietą net prie vandens negalima kurenti laužavetės, o ten joje radome padanga sudegusia, tai pasipiktinimą jinai mūsų sulaukė, ir po akcijos sugalvojome keturių dienų praeiti tą patį ruožą kur prieštai sutvarkėme, o nepatikėsite ką radome ir toliau šiukšlinama,pagalvojus logiškai kam tada tos akcijos jeigu kito žmogaus darbo nevertiname, ir tai pat nesuprantame kaip reikia gamta mylėti. Ir dar norėčiau pasidalinti kad atkreiptumėt dėmesį kas darosi po žiedu tiltu, kažkada sugalvojau nueiti padaryti nuotrauku net už galvos susiėmiau, o pavyzdžiui o ėdėl kita pusė šienaujama už tilto o kodėl negali ir šita pusė būti nušienauta prie to pačio ir pats tiltas mano akimis jau prašosi remonto. O kodėl taip yra? Ar nenoras kaltas? Turėjau įdėja kaip padėti Panevėžiui net buvau į Savivaldybe nuėjas pašnekėti sakė kad padarys ir pastatys, šiukšledežes ir ligšiol nėra. Neisižeiskite jeigu per pikes pastebėjas palikta mašina ant perėjos o žmogui reikia praeiti kad paliksiu rašteli, o vietos mašinai toliau kiek nuo perėjos yra tikrai užtektinai.

  • Niekada nedalyvauju tokiose parodomosiose akcijose. Daugiau naudos einant gatve pakelti numestą šiukšlę.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų