G. Kartano nuotr.

Panevėžyje – tarptautinis badmintono turnyras (fotogalerija)

Panevėžyje – tarptautinis badmintono turnyras (fotogalerija)

Panevėžio lengvosios atletikos manieže šiandien prasidėjo ir sekmadienį baigsis tarptautinis badmintono reitingo turnyras „RSL Lithuanian International“, kuriame varžosi stipriausieji šios sporto šakos atstovai iš viso pasaulio. Į Aukštaitijos sostinę atvyko beveik 250 sportininkų iš 30 valstybių.

Badmintono turnyre sportininkai kovoja vyrų bei moterų vienetų ir dvejetų varžybose, o taip mišrių dvejetų rungtyje. Pagrindiniame etape kiekvienoje rungtyje varžysis po 32 sportininkus ir tiek pat porų.

Žemesnį reitingą turintiems badmintonininkams, norint patekti į pagrindinį turnyro etapą, reikia įveikti kvalifikacinį barjerą.

Vyrų grupėje to padaryti nepavyko mūsų šalies atstovams Danieliui Beržanskiui, Matui Mackevičiui, Domui Pakšiui, Viliui Bagdanavičiui, Augustui Valatkai, Ąžuolui Barkauskui, kurie savo pirmąsias kovas pralaimėjo ir baigė pasirodymą.

Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas pirmajame klavifikacijos mače susitiko su Azerbaidžiano atstovu Muhammadu Khadafi Amri ir šį susitikimą pralaimėjo žymiai aukštesnį reitingą turinčiam varžovui rezultatu 0:2 (6:21, 8:21).

Edgaras Šlušnys ir Jonas Petkus savo pirmuosius susitikimus laimėjo ir tęsia kovą kvalifikacijoje dėl teisės varžytis pagrindiniame turnyro etape.

Moterų grupėje į pagrindinį etapą, kur varžosi pajėgiausios 32 sportininkės, iš karto pateko Vytautė Fomkinaitė, Samanta Golobickaitė ir Perla Murėnaitė.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų