P. Židonio nuotr.

Panevėžyje šurmuliuoja „Studijų diena 2022“

Panevėžyje šurmuliuoja „Studijų diena 2022“

Panevėžio universaliojoje sporto arenoje vyksta „Studijų diena 2022“. Čia laukiami ne tik Panevėžio miesto 9-12 (I-IV) gimnazijos klasių mokiniai, bet ir miesto bendruomenė, siekianti esminių pokyčių savo gyvenime.

„Šis renginys naudingas moksleiviams, kurie ruošiasi svarbiems ateities pasirinkimams, drauge jis svarbus įstaigoms, kurios turi galimybę prisistatyti ir dar kartą atskleisti savo privalumus. Tikiu, kad čia vykstančios diskusijos svarbios ne tik būsimiems studentams, bet ir švietimo įstaigoms nei švietimo politikos formuotojams. Dėkoju Švietimo skyriui už renginio iniciatyvą ir organizavimą. Matydamas tiek susirinkusių esu tikras – šiandienos renginys taps gražiu startu Studijų dienų tradicijai Panevėžyje“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Vienas svarbiausių ir atsakingiausių kiekvieno moksleivio apsisprendimų – tolesnio akademinio kelio pasirinkimas, būsimos karjeros planavimas. Mūsų siekis – suteikti profesionalią pagalbą apie ateitį mąstančiam jaunimui, padėti apsispręsti dėl būsimų studijų, kuo tiksliau perteikiant informaciją apie studijų kryptį ar profesiją. Todėl šiandien čia visą dieną laukia studijų konsultantai, ekspertai, verslo atstovai, profesijos patarėjai. Jie pasirengę konsultuoti apie karjeros galimybes atveriančias įvairias studijas, pasidalinti savo patirtimi. Džiaugiamės, kad Panevėžyje pirmą kartą vyksta toks puikus renginys ir kviečiame visus nepraleisti progos ir suskubti apsilankyti“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Silvija Sėrikovienė.

Visą dieną Panevėžio universaliojoje sporto arenoje vyksta paskaitos ir susitikimai su mokymo įstaigų, verslo atstovais, karjeros konsultantais, buvusiais abiturientais-dabartiniais studentais bei garsiomis, įkvepiančiomis asmenybėmis.

Renginio metu sudaryta galimybė tiesiogiai bendrauti su Lietuvos universitetų, kolegijų ir profesinio rengimo mokyklų atstovais. Vyksta konferencija „Ateities pasirinkimai – lygtis su daugybe nežinomųjų. Kaip teisingai išspręsti?“, kurioje dalyvauja įmonės „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas, Thermo Fisher Scientific verslo sistemų tobulinimo programų vadovas Donatas Staniulis, LSMU karjeros centro vadovas Linas Šablinskas, MRU Startup Hub vadovas dr. Artūras Jurgelevičius ir kt.

Įėjimas nemokamas.

P. Židonio nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų