Centro statybai skirtas žemės sklypas, esantis Aguonų g.–A. Baranausko g. sankirtoje. P. Židonio nuotr.

Panevėžyje statys „Harmonijos miestą“

Panevėžyje statys „Harmonijos miestą“

Panevėžio Jaunuolių dienos centras sulaukė žinios, jog skirta europinė parama projektui „Harmonijos miestas“.

Šiame kompleksinių paslaugų centre bus teikiamos bendrosios ir specialiosios socialinės paslaugos, ankstyvosios reabilitacijos paslaugos vaikams su negalia, įvairių terapijų, logopedo, psichologo, reabilitologo, specialiojo pedagogo, judesio korekcijos ir kitos specializuotos paslaugos. Centro statybai skirtas žemės sklypas, esantis Aguonų g.–A. Baranausko g. sankirtoje.

Kompleksinių paslaugų centro „Harmonijos miestas“ statybai skirta virš 2,2 mln. Eur, iš jų daugiau nei 1,9 mln. Eur ES struktūrinių fondų lėšos, likusios virš 336 tūkst. – valstybės biudžeto lėšos.

„Paslaugų socialiai jautrioms grupėms plėtra ir tobulinimas visuomet buvo itin svarbus Savivaldybės uždavinys. Praėjusių metų rugpjūtį Savivaldybės taryba pritarė paraiškos teikimui Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijoms gauti. Džiugu, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė reikiamą finansavimą ir Panevėžyje turėsime modernų kompleksinių paslaugų centrą negalią turintiems vaikams ir jų šeimos nariams“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Anot mero, šio centro statybai parinktas visus reikalavimus atitinkantis žemės sklypas, kuriame atsiras ne tik miesto bendruomenei be galo reikalingas paslaugų centras, bet ir sutvarkyta aplink esanti žalioji miesto zona.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų