I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Panevėžyje startuoja elektroninė registracija skiepams nuo COVID-19

Panevėžyje startuoja elektroninė registracija skiepams nuo COVID-19

Panevėžyje pradėjo veikti elektroninė registracijos sistema, skirta norintiems pasiskiepyti nuo COVID-19 infekcijos.

Užsiregistruoti internetu galima platformoje https://vakcina.myhybridlab.com/. Šiuo metu kviečiami skiepytis 55 metų ir vyresni Panevėžio gyventojai, asmenys, sergantys lėtinėmis ligomis.

„Nuo šio pirmadienio visoje Lietuvoje prasidėjo visuomenės etapinė vakcinacija. Kad gyventojams būtų patogiau užsiregistruoti skiepui, Panevėžys prisijungė prie bendros šalyje registracijos elektroninės platformos. Šią savaitę į sistemą įkeltas 55 metų ir vyresnių žmonių sąrašas. Asmuo, būdamas pvz. 54 metų, užsiregistruoti negalės, kadangi sistema identifikuos jo amžių, jis turės sulaukti savo eilės, t. y. šios grupės asmenys vakcinuojami bus jau kitą savaitę. Siekiant palengvinti šiuo metu itin didelį darbą vakcinacijos telefonų linijoje atliekantiems specialistams, kviečiame gyventojus aktyviai naudotis internetine registracija. Be to, atkreipiu dėmesį, kad prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai, kviečiami užsiregistruoti skiepui bet kuriuo metu“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Norintys pasiskiepyti asmenys sistemoje matys vakcinacijos centre turimas vakcinos rūšis bei galės pasirinkti iš siūlomų variantų. Registracijos sistemoje taip pat bus galima pasirinkti vakcinacijos vietą, kurioje būsite vakcinuojami. Registracija skiepui vykdoma prisijungiant per el. valdžios vartus. Registruotis vakcinai galima patiems, taip pat suteikta galimybė užregistruoti kitą asmenį.

Nuo gegužės 17 d. registruotis vakcinavimui taip pat bus galima bendru visoje šalyje tel. 1808.

Kaip praneša Panevėžio miesto savivaldybė, kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:
•    nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
•    nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
•    nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
•    nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

Savivaldybės teigimu, planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus. Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų akcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

Komentarai

 • Kodėl skiepijimas politizuotas? Skiepičiaus vakcina SPUTNIK V, bet…ji Rusiška, todėl mums lietuviams netinka. Lietuviams geriau AstraZeneca iš šimpanzių lastelių.

  • Atsakyti
 • Nė velnio neveikia tą registracija!!! Kam žmonės apgaudinejate?

  • Atsakyti
  • MELAGIAI !

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų