V. BULAIČIO nuotr.

Panevėžyje startavo visą savaitgalį truksianti triatlono šventė

Panevėžyje startavo visą savaitgalį truksianti triatlono šventė

Panevėžyje iškilmingai atidaryta tris dienas truksianti triatlono šventė. Pagrindiniu šventės akcentu taps dvigubo ultratriatlono varžybos, kurios startuos jau rytoj.

Šiose varžybose varžysis dvi moterys ir 14 vyrų iš Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Turkijos, Vengrijos, Latvijos, Norvegijos, Ispanijos, Čekijos ir Lietuvos. Unikalu tai, kad savo jėgas, ištvermę ir užsispyrimą siekiant tikslo demonstruos ir regėjimo negalią turintis Csaba Orban Kaboca iš Vengrijos.

Dar prieš iškilmingą atidarymo ceremoniją dalyviai miesto parke apžiūrėjo varžybų trasą, kurioje teks praleisti daugiau nei parą.

Tarp šešiolikos dalyvių startuos du Lietuvos atstovai – Alina Ranceva ir Laurynas Urbšys. Pasak renginio iniciatoriaus, triatlonininko Vidmanto Urbono, A. Ranceva sieks pagerinti pasaulio rekordą.
Visą savaitgalį panevėžiečiams ir miesto svečiams netrūks renginių ir pramogų.

Miestui gyvybės įkvėpsiančios šventės atidarymas prasidėjo dalyvių eisena iki Aleksandro paminklo, kur sportininkus pasitiko minia žiūrovų, o Lietuvos himną pučiamuoju instrumentu atliko triatlonininkas iš Vokietijos Tristanas Vincentas.

Trečius metus iš eilės Panevėžyje startuojantis šveicaras Marco Bartelis neslėpė šiek tiek nuliūdęs, kad šiemet varžybos nepasižymi dalyvių gausa.

„Varžybų organizavimas Panevėžyje puikus. Visiems ultratriatlonininkams rekomenduoju šį miestą kaip pačia geriausią vietą varžytis. Kasmet sakau, kad tai bus mano paskutinės triatlono varžybos, bet prisiminus visas akimirkas ir kokį puikų renginį panevėžiečiai suorganizuoja, negaliu atsisakyti startuoti dar kartą, nors žinau, kad trasoje reikės tikrai daug iškentėti“, – atviravo M. Bartelis.

Kito dalyvio iš Turkijos Tolgos Alpagoto Panevėžyje laukia pirmasis startas tokio ilgio distancijoje.

„Į varžybas Lietuvoje nusprendžiau atvykti, nes niekada nesu buvęs jūsų šalyje. Apsispręsti padėjo teigiami kitų sportininkų atsiliepimai apie varžybų organizavimą Panevėžyje. Paskutinėmis savaitėmis labai daug laiko praleidau mindamas dviratį, todėl viskas bus gerai“, – nusiteikęs turkas.

Galerija

Komentarai

  • Labai smagu, kad mieste tai vyksta. Ačiū V. Urbonui!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų